Kto mi napiszę pracę licencjacką z administracji???

Awatar użytkownika

Postautor: manualnyMarian » 9 lut 2017, o 04:57

PILNA potrzeba!!! Jestem studentem 3 roku administracji na prywatnej uczelni i bardzo, ale to bardzo pilnie szukam kogoś, kto by się podjął napisania za mnie pracy licencjackiej. Oczywiście za opłatą do negocjacji. Temat już wybrałem i promotor go zaakceptował, jest raczej mało wymagający, więc pewnie każdy po moim kierunku da radę, ale chodzi o to, że ostatnio załapałem bardzo dobrą pracę na prawie cały etat i już ledwo to godzę z chodzeniem na zajęcia, nie wspominając o pisaniu… HELP!

Postautor: Vicktorino » 9 lut 2017, o 07:57

Jakbym była po administracji to bym napisała bardzo chętnie :D Już napisałam dobrych kilka prac, ale niestety nie z tej dziedziny zupełnie. No ale polecam dalej szukać, bo serio, dużo osób tak sobie dorabia

Awatar użytkownika

Postautor: EdwinCzwartkowy » 9 lut 2017, o 08:28

Obczaj sobie ten portal: http://twojredaktor.pl/praca-administracja.html. Ja właśnie znalazłem tam kilka tygodni temu kogoś, kto pisze właśnie moją pracę licencjacką z administracji. W ostatniej chwili! Wszystko działa bardzo sprawnie, po prostu wstawiasz tam o czym chcesz pisać i jaki to rodzaj pracy, a potencjalni redaktorzy sami się do ciebie zgłaszają i możesz omawiać z nimi stawki.

Awatar użytkownika

Postautor: manualnyMarian » 9 lut 2017, o 10:25

WOW nie wierzę, że taki portal w ogóle istnieje, ale super! Dobra, teraz to już bez stresu, na pewno mi się uda kogoś znaleźć szybko :)

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Nasze kłopoty i troski