Znacie kogoś kto prowadzi szkolenia BHP i kursy branżowe na różne stanowiska pracy?

Znacie kogoś kto prowadzi szkolenia BHP i kursy branżowe na różne stanowiska pracy?

Postautor: deszczowy » 1 sie 2016, o 22:36

Cześć. Mam pytanie do mieszkańców Szczecina i Poznania. Muszę zadbać o organizację szkoleń dla pracowników w tych dwóch miastach (oddziały dużej firmy) i szukam jakieś dobrej oferty organizatora szkoleń z bhp, przeciwpożarowych i przede wszystkim kursów dla określonej branży, bo będą ro zarówno pracownicy biurowi jak i magazynowi. Dziękuję za pomoc i namiary.

Awatar użytkownika

Znacie kogoś kto prowadzi szkolenia BHP i kursy branżowe na

Postautor: EdwinCzwartkowy » 1 sie 2016, o 23:49

Ja sam wiele takich kursów przeszedłem ze względu na częste zmiany pracy i jest taka firma która ma siedzibę w Gorzowie Wielkopolskim ale działa też w Szczecinie i organizuje bardzo dobre szkolenia z bhp. Znajdziesz tu więcej informacji o nich bhp-komplex.pl/szkolenia-bhp/ i ja np. brałem udział w kursach dla magazynierów u nich i są to szkolenia typowo dostosowane do branży więc pewnie Ci przypasują.

Awatar użytkownika

Postautor: LAuraT » 2 sie 2016, o 01:26

W mojej firmie długo szukali kogoś do przeprowadzenia kursów na wózek widłowy na terenie Szczecina i też w końcuskorzystali z usług tej firmy co Pan polecał bo mieli dobre ceny i dobrą opinię. No i w sumie się potwierdziło, bo pracownicy byli zadowoleni i na końcu kursu było takie sprawdzanie wiedzy kto ile zapamiętał więc musieli się przyłożyć do tego

Awatar użytkownika

Postautor: AugustaMangusta » 2 sie 2016, o 02:37

oj chyba tak żeby była jedna firma w Szczecinie i w Poznaniu to nie znajdziesz, musisz szukać osobno w tych miastach raczej

Awatar użytkownika

Postautor: LAuraT » 2 sie 2016, o 04:23

Chyba jednak masz szczęście bo właśnie tak weszłam na ich stronę i z tego co widzę w Poznaniu też organizują więc masz gotowe rozwiązanie :)

Awatar użytkownika

Postautor: manualnyMarian » 2 sie 2016, o 05:30

Dla mnie w Gorzowie Wielkopolskim z bhp nie ma nikogo kto lepiej prowadzi te kursy niż ta firma z linka wyżej. Serio brałem udział w kilku i tylko oni mieli jakąś interakcje a kursantami i przystępnie jakoś tą wiedzę trudną starali się przekazać. No i tak jak ktoś wyżej wspomniał- na końcu jest takie sprawdzenie wiedzy co mobilizuje do słuchania

Postautor: zegarmaster » 2 sie 2016, o 07:30

Ja bym ci radził przy wyborze sprawdzić firmy, które korzystają z ich usług, bo to zawsze daje jakiś ogląd. Ja akurat w Katowicach mam firmę i jak wchodziłem na różne strony organizatorow i patrzyłem ze jakaś duża spółka się u nich szkoli to od razu jakos tak lepiej patrzyłem

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Nasze kłopoty i troski