Co dla syna, który sam nie wie czego chce?

Awatar użytkownika

Postautor: AugustaMangusta » 22 maja 2016, o 22:07

Mój syn dojrzał już chyba do nieco doroślejszych rozrywek ale nie chcę, zeby korzystał za dużo z internetu. To znaczy widze, że korzysta z niego w w miarę świadomy sposób jak na ten wiek i potrafi wyszukiwać informacje do szkoły, gry go nie interesują prawie wcale. Widzę, że szuka jakiegoś nowego ohobby, czegoś co mógłby poznać od zera. Może macie jakieś podobne doświadczenia?

Awatar użytkownika

Postautor: bułka_z_Paradyża » 22 maja 2016, o 23:14

Moje dziecko tez przez to przechodziło, po prostu okres typowego dziecięctwa się skończył a jeszcze nie do końca był nastolatkiem, dziewczyny to tylko w szkole były i to od spisywania zadań domowych. Ale kiedyś wpadłam na pomysł, żeby kupić mu kilka plastikowych modeli do sklejania i podziałało. Zaczął się tym interesować na poważnie i teraz cały pokójw nich ma. Udało mu się nawet namówić paru kolegów.

Awatar użytkownika

Postautor: AugustaMangusta » 23 maja 2016, o 01:40

Pamiętam jak mój brat się tym pasjonował, broń boże nie wolno mi było tego dotykać! Zabierał mi wszystkie moje półki, szczególnie były zajęte sklejanymi modelami statków. No cóż, oczywiśćie wtedy nie wiedziałam o co w tym chodzi, ale teraz może to i dobry pomysł...

Awatar użytkownika

Postautor: KrisZ » 23 maja 2016, o 04:01

Jezeli szukasz czegoś w tym typie dla swojego syna to ja bym ci proponował rozejrzeć się za Tamiya. Można się naprawdę dużo dowiedziec o historii motoryzacji, szczególnie wojennej.

Awatar użytkownika

Postautor: AugustaMangusta » 23 maja 2016, o 06:49

Super odpowiedzi, na pewno wezmę pod uwagę.

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Nasze kłopoty i troski