Opłata za kartę do konta – czy wszędzie jest pobierana?

Awatar użytkownika

Postautor: bootelkowy348 » 17 kwie 2016, o 16:47

Dzień dobry wszystkim! Mam takie pytanie do osób lepiej niż ja rozeznanych w kontach bankowych. Mam już swoje lata i nigdy nie miałem konta, ale przyszedł czas żeby je sobie założyć. Ponoć za posiadanie karty płatniczej do konta trzeba płacić jakieś pieniądze, co troszkę mi się nie podoba. Czy wszystkie banki tak robią? Jeśli nie to w jakich założyć konto żeby było darmo wszystko, łącznie z kartą bankomatową?

Awatar użytkownika

Postautor: AugustaMangusta » 17 kwie 2016, o 18:21

niestety wydaje mi się że większoc banków stosuje dzisiaj takie praktyki, ogolnie banki stosuja teraz rozne dziwne opłaty żeby rekompensować to co się dzieje i swoje straty.

Awatar użytkownika

Postautor: EdwinCzwartkowy » 17 kwie 2016, o 21:19

Tak, faktycznie opłaty za karty są, ale ogólnie w każdym banku coś zwalnia z tej opłaty, w jednym może to być wykonanie odpowiedniej ilości transakcji karta kredytową, w innym jest jakaś minimalna kwota łącznych płatności kartą wmiesiący, wypłaty w bankomacie w to się nie wliczają. Spełniając te warunki nie jest pobierana opłata za konto.

Awatar użytkownika

Postautor: bootelkowy348 » 17 kwie 2016, o 23:41

to niedobrze, mnie karta potrzebna tylko do bankomatu. W jakim banku ta opłata jest najmniejsza? Ponoć w internecie jak się wybiera dla siebie konto osobiste porównanie można sprawdzić z różnych banków, ale ja niestety się na tym nie znam.

Awatar użytkownika

Postautor: monogamistka31 » 18 kwie 2016, o 02:40

Niech Pan sobie sprawdzi na darmowekontabankowe24.pl, ja już nie raz korzystałam kiedy potrzebowałam nowego konta osobistego z rankingu dostępnego na tej stronie i według mnie jest on naprawdę aktualny za każdym razem.

Postautor: swojak » 18 kwie 2016, o 03:01

Ja mam zawsze problem z tym z jakiego najlepszego konta korzystać bo zawsze w jednym przypadku coś jest na plus, a winnym na minus :D Ale jak Tobie zależy głównie na tych opłatach to pewnie szybko znajdziesz coś ciekawego.

Awatar użytkownika

Postautor: bootelkowy348 » 18 kwie 2016, o 05:19

Serdecznie Państwu dziękuję za pomoc, strona była bardzo pomocna i już sobie założyłem konto. Wybrałem takie, gdzie jest niewielka ilość transakcji, może czasem kupię coś drobnego w sklepie kartą to nie zapłacę tej prowizji. Za płacenie kartą się nie płaci?

Awatar użytkownika

Postautor: AugustaMangusta » 18 kwie 2016, o 06:42

Pewnie, że się nie płaci ;)

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Nasze kłopoty i troski