Którego producenta świec zapachowych polecacie?

Postautor: Vicktorino » 18 maja 2017, o 02:12

Witam. Czy znacie jakiegoś producenta świec zapachowych który nie korzysta ze sztucznych barwników i innych podobnych świństw. Wiecie o co mi chodzi, podobno sa na rynku świece które paląc się wydzielają toksyczny dym. Proszę o powazne odpowiedzi za które z góry dziękuję.

Awatar użytkownika

Postautor: manualnyMarian » 18 maja 2017, o 04:13

Nic o tym nie słyszałem ale co by nie gadać brzmi logicznie. Trują nas niesamowicie i nie potrafię zrozumieć dlaczego bo taniej byłoby zorganizować masową produkcję czegoś dobrego i bezpiecznego co nie będzie wymagać zmian co chwila.

Awatar użytkownika

Postautor: EdwinCzwartkowy » 18 maja 2017, o 06:01

To o czym pisze koleżanka rzeczywiście miało miejsce ale w Chinach :). Do naszego kraju trafiają tylko atestowane świece i półprodukty do ich wytworzenia i wierzcie mi że naprawdę o to dbają bo wszyscy dziś maja swira na punkcie bezpeiczenstwa i zdrowia takze nie balbym sie na zapas. Polecam zajrzeć do sklepu Olynk który ma w swojej ofercie sprawdzone naturalne świece i dużo dodatków jak np lampiony, pzdr.

Postautor: geutermia » 18 maja 2017, o 06:41

Mogę prosić o link do tego sklepu bo też jestem zainteresowana. Koleżanka troche mnie wystraszyła ale rzeczywiście do nas raczej już nie sprawdzają byle czego. Najlepiej jest kupować w sklepach które oferują produkty naszych polskich producentów. Wtedy już w ogóle nie ma czego się obawiać.

Awatar użytkownika

Postautor: EdwinCzwartkowy » 18 maja 2017, o 08:44

Proszę - https://olynk.pl/producent-b2b/, tu znajdziesz świece zapachowe producent krajowy rzeczywiście bedzie miał najbezpieczniejsze wyroby - tak jak pisze koleżanka. Ten sklep właśnie jest takim producentem :). Poza tym widać że te świece inaczej się palą, są jakby jaśniejsze a wosk nie kończy się tak szybko jak w innych.

Awatar użytkownika

Postautor: bootelkowy348 » 18 maja 2017, o 10:03

Co prawda jeszcze nic w tym sklepie nie kupiłem ale z naturalnymi świecami jest tak jak piszesz. Palą się żywszym, cieplejszym płomieniem, nie kopcą i wystarczają na dłużej. Zawsze to co naturalne było i będzie lepsze, odniosę się tu do wypowiedzi kogoś z samego początku wątku że taniej byłoby na masową skalę produkować naturalnie ale ludzie już tak się zapędzili że nie prędko to zmienią.

Postautor: Vicktorino » 18 maja 2017, o 10:16

Poczytałam opinie o tym sklepie z linku i zamówię kilka świec tak na początek. Jak wszystko będzie okej to na pewno wezme wiecej. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Mężczyźni w opozycji do kobiet