Adwokat od rozwodów we Wrocławiu – kogo najlepiej wybrać?

Awatar użytkownika

Postautor: AugustaMangusta » 13 mar 2017, o 03:41

Zaczęłam szukać po specjalnościach i wyszukało mi masę takich adwokatów we Wrocławiu, na szczęście ale też przez to trudniej się na kogoś zdecydować, nie mam pojęcia czy lepiej będzie stawiać na młodych i dynamicznych czy na starszych, takich co to już wszystko w życiu widzieli… spodziewać się ciężkiego rozwodu i potrzebuję dobrego prawnika a jednocześnie nie chciałabym tracić energii na poszukiwania. Będę więc bardzo wdzieczna za polecenie kogoś kto jest w tym naprawdę dobry…

Awatar użytkownika

Postautor: dietetyczka » 13 mar 2017, o 03:56

Musisz pamiętać że dobry adwokat to nie tylko taki który ma duże statystyki jeśli chodzi o wygrane sprawy ale też taki z którym będziesz się dobrze rozumieć, który dobrze zadba o twoje interesy, podpowie ci najlepsze rozwiązania i będzie naprawdę dbał o twoje interesy a nie tylko cię reprezentował bez większego zaangażowania. Tyle ode mnie, więcej nie pomogę bo nie znam żadnego wrocławskiego adwokata specjalizującego się w rozwodach, niestety albo na szczęście (dla mnie)

Awatar użytkownika

Postautor: AugustaMangusta » 13 mar 2017, o 05:43

Tak właśnie sądziłam ze nie będzie łatwo

Postautor: mistrzyni_joana » 13 mar 2017, o 07:56

Spokojnie, coś poradzimy :) tutaj możesz znaleźć adwokata od rozwodów z Wrocławia, niejednego nawet bo to cała kancelaria więc może znajdziesz takiego żeby jak pisze koleżanka idealnie się z nim rozumieć, oto link adwokacirozwodowi.pl/rozwody/. Poza tym ważne jest też nastawienie, prawnik załatwi za ciebie sprawy formalne ale ty musisz sobie wszystko poukładać w głowie i wcześniej też, zanim spotkasz się z prawnikiem po raz pierwszy musisz wiedzieć czego oczekujesz po sprawie rozwodowej a on ci powie czy to jest realne czy nie (na przykład jeśli chodzi o podział majątku) i też podpowie wszelkie inne opcje, na przykład czy lepiej dla ciebie orzekać o winie czy nie

Awatar użytkownika

Postautor: AugustaMangusta » 13 mar 2017, o 10:37

Mniej więcej zdaję sobie z tego wszystkiego sprawę, co nieco już na ten temat czytałam. I właśnie dlatego że to jest takie skomplikowane potrzebna jest osoba której będzie można naprawdę zaufać. Dziękuję za pomoc i przydatne rady :)

Postautor: mistrzyni_joana » 13 mar 2017, o 11:39

Trzymaj się

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Mężczyźni w opozycji do kobiet