Czy jakiś salon Renault w Poznaniu daje ciekawe rabaty na auta?

Awatar użytkownika

Postautor: EdwinCzwartkowy » 12 wrz 2019, o 11:08

Hej wszystkim! Jak to jest z kupnem nowej renówki? Orientujecie się może, czy u sprzedawców można liczyć na jakieś fajne rabaty, jak trochę się ponegocjuje? Przymierzam się do kupna samochody, ale niestety ceny są trochę duże i liczę jednak na to, że uda się trochę zbić. Może w ogóle znacie jakiegoś dealera, który jest bardziej skłonny do schodzenia z ceny?

Awatar użytkownika

Postautor: bootelkowy348 » 12 wrz 2019, o 11:34

Według mnie w tym temacie raczej nie ma reguły. Wszystko zależy od tego, kiedy po takie auto się wybierzesz i od samego sprzedawcy. Na pewno więcej można zyskać wtedy, gdy od premiery danego modelu trochę już minęło. Do tego może warto wstrzymać się jeszcze trochę, bo na pewno za chwilę zaczną się wyprzedaże obecnych roczników. Jak szukasz dobrego miejsca, to polecam wejść sobie na tę stronę dealerzyaut.pl. Masz dane polecanych sprzedawców, także w swoim mieście.

Awatar użytkownika

Postautor: bułka_z_Paradyża » 12 wrz 2019, o 13:05

Od sprzedawcy zależy naprawdę bardzo dużo. Sama kupowałam auto na początku tego roku i odwiedziłam naprawdę wiele miejsc. W jednych byli niechętni do dawania jakichś zniżek, a w innych z otwartymi rękoma przyjmowali i dało się sporo wynegocjować. Polecam Ci zrobić tak samo, czyli rozeznać się na rynku. Ostatecznie wybrałam salon mercedesa, który był na tej stronie https://dealerzyaut.pl/ i uważam, że kupiłam autko w naprawdę dobrych warunkach. Nie tylko dostałam sporo rabatu na różne elementy wyposażenia dodatkowego, ale także tanio kupiłam do niego ubezpieczenie.

Awatar użytkownika

Postautor: EdwinCzwartkowy » 12 wrz 2019, o 15:02

Czyli co, najlepiej przejść się po kilku salonach i podpytać, tak? Trochę mi brakuje doświadczenia w negocjacjach, może być nieciekawie.

Awatar użytkownika

Postautor: bootelkowy348 » 12 wrz 2019, o 17:50

Bez przesady, nic trudnego z tym negocjowaniem. Szybko ogarniesz temat. Na początek możesz sobie nawet wysłać zapytania ofertowe online. Już standardowe propozycje będą się różniły pomiędzy salonami. Później uderzasz tam, gdzie według Ciebie będzie najlepiej.

Postautor: swojak » 12 wrz 2019, o 18:23

Z doświadczenia wiem, że warto walczyć o swoje, bo sporo można zyskać. Mnie salon Renault w Poznaniu, który swoją drogą znalazłem w tym miejscu https://dealerzyaut.pl/salon-renault/, zaproponował naprawdę spory rabat. Auto ostatecznie kosztowało dużo mniej, a kupowałem Megane IV i to całkiem krótko po premierze tego modelu. Co w ogóle planujesz kupić?

Awatar użytkownika

Postautor: EdwinCzwartkowy » 12 wrz 2019, o 18:53

Też megankę, miałem już 2 i jakoś tak pokochałem chyba te samochody. Dzięki ogólnie za pomoc, zobaczymy, co uda mi się osiągnąć. Trzymajcie się.

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Moc oktanów, czyli motoryzacyjnie