Najkrótsze trasy przejazdu – jak opracować optymalny mapę dla kierowców?

Postautor: deszczowy » 20 mar 2017, o 00:25

Mam problem z kierowcami, którzy rozwożą towar w mojej firmie. Ciągle zawyżają ilość przejechanych kiloemtrów. Okazuje się, że trasy mają nawet po 100 kilometrów więcej niż powinny, a koniec końców okazuje się, że towar dociera do odbiorcy finalnego z opóźnieniem. Czego Wy używacie do planowania tras?

Postautor: ozon » 20 mar 2017, o 01:39

No niestety w większości firm z kierowcami jest tak, że jak za rękę nie poprawadzisz to już sammeu głową ruszyć się nie chce. Ja nie mam aż tylu nerwów, żeby z każdym rozmwiać osobno, więc mamy w firmie program, któy sam dzieli trasy i przydziela odpowiednie trasy i sprawa jest załatwiona.

Postautor: deszczowy » 20 mar 2017, o 03:16

A co to za program, jeśli można wiedzieć, bo pewnie nie tylko mi się takie coś przyda?

Postautor: ozon » 20 mar 2017, o 05:16

To żadna tajemnica, zobacz tutaj http://think.pl/rozwiazania-think/quello/system-tms/ ile można z niego wyciągnąć. A wszystko jest możliwe nawet bez Twojego udziału, bo mamy przecież zdalen urządzenia, które przyjmują wytyczne udzielane centralnie. To takie narzędzie, które powinien mieć każdyk kierownik działu technicznego.

Postautor: zegarmaster » 20 mar 2017, o 07:16

Jestem tego samego zdania. Z resztą firma Think robi tych programów całe mnóstwo, co potwierdza lista realizacji i referencji, która każdego dnia staje się coraz dłuższa. Nie ma się co dziwić, że tyle firm jest zadowolonych z takiej współpracy.

Postautor: klinowa » 20 mar 2017, o 07:39

Faktycznie jest mnóstwo możliwości. Ja akurat korzystam z takiego systemu http://think.pl/rozwiazania-think/espiro/system-wms/, który pomaga mi utrzymać magazyn w ryzach. Bez tego programu było by ciężko, a tak mam poza podstaowymi danymi szerego aplikacji i raportów, które mogę wykorzystać w dalszym etapie działalności.

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Moc oktanów, czyli motoryzacyjnie