Najlepszy środek transportu dla małego biznesmena w Krakowie.

Awatar użytkownika

Postautor: modulator82 » 20 paź 2016, o 21:05

Witam. Generalnie jeżdżę po miastach całej Polski i z doświadczenia już wiem, ze nie ma jednej zasady, jak najlepiej się poruszać komunikacją miejską. W Wawie najbardziej opłacają się taksówki, w Szczecinie komunikacja miejska (o dziwo… chyba jedyne miasto, gdzie autobusy i tramwaje potrafią odjechać przed czasem), a po Wrocławiu wynajętym samochodem. Ale, że pierwszy raz mam okazję jechać do Krakowa w interesach, to do Was pytanie :) Czym najlepiej się poruszać po tym mieście?

Awatar użytkownika

Postautor: bootelkowy348 » 20 paź 2016, o 22:57

Szczerze? Helikopterem, albo jakimś jetpackiem :D Wsystkie korki ominiesz, a tak to na bank staniesz gdzieś i przez nawet godzinę jak nie lepiej będziesz poruszać się z prędkością 3-4 km na godzinę.

Postautor: mistrzyni_joana » 20 paź 2016, o 23:20

Dokładnie, dlatego jana Twoim miejscu od razu odrzuciłabym komunikację miejską, bo niestety, ale jest tutaj strasznie niewydolna (a przynajmniej taka jest moja opinia). Dużo bardziej opłaca się wynająć samochód i korzystać np. z GPS-a który Ci pomoże ominąć korki jakimiś bocznymi uliczkami.

Awatar użytkownika

Postautor: EdwinCzwartkowy » 21 paź 2016, o 01:00

Jesteś pewna, że mu dobrze radzisz? Ja myślę, że samochodem też strasznie można tutaj utknąć. Fakt, że nie wiem, po jakich ulicach będziesz się poruszać, ale centrum jest straszne do jazdy, jak dla mnie przynajmniej.

Postautor: mistrzyni_joana » 21 paź 2016, o 02:33

Jestem pewna, bo sama mam samochód i mam porównanie do jazdy komunikacją miejską. Za taksówki kolega wyda majątek, komunikacja miejska porusza się jeszcze wolniej niż samochody, więc de facto samochód jest najlepszym wyjściem bez dwóch zdań.

Awatar użytkownika

Postautor: EdwinCzwartkowy » 21 paź 2016, o 02:47

Skoro tak uważasz, to pewnie tak jest…

Awatar użytkownika

Postautor: modulator82 » 21 paź 2016, o 02:55

Czyli jednak samochód, tak? A wiecie, gdzie można znaleźć jakąś dobrą wypożyczalnię w Krakowie? Bo nie mam zamiaru jechać z Gdańska samochodem, wolę sobie przylecieć, albo pociągiem przyjechać ;)

Postautor: mistrzyni_joana » 21 paź 2016, o 05:41

O to widzisz, akurat wiem, że na Balicach na pewno można samochód wynająć. Nie pamiętam firmy, ale kolega coś kiedyś wspominał, że na Czerwieńskiego jest jakaś dobra wypożyczalnia aut. Poszukaj w internecie, na pewno ich znajdziesz :)

Awatar użytkownika

Postautor: modulator82 » 21 paź 2016, o 06:45

Super, dzięki piękne za dyskusję i pozdrawiam serdecznie wszystkich!

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Moc oktanów, czyli motoryzacyjnie