Potrzebuję przyciemnić szyby

Awatar użytkownika

Postautor: bootelkowy348 » 19 sie 2016, o 02:44

Witam. Tak jak w temacie. Moi drodzy, potrzebuję przyciemnić szyby w swoim samochodzie. To dla mnie bardzo duża wygoda i ogólnie lubię mieć poczucie nieskrępowania itp. Czy znacie jakąs dobrą firmę, która potrafiłaby przyciemnić szyby w moim samochodzie? Poprosiłbym o jakieś namiary itp. jak możecie mi coś zarekemndować to będę bardzo wdzięczny za Waszą pomoc. Z Góry dziękuję Wam ;)

Awatar użytkownika

Postautor: modulator82 » 19 sie 2016, o 04:54

Jeśli chodzi o przyciemnianie szyb to akurat mogę Ci coś podpowiedzieć, bo znam znakomitą firmę, która się w tym specjalizuje i śmiało możesz do nich napisać ;) Na pewno szybko Ci pomogą. Szczególnie, że bardzo szybko wywiązują się z tego typu zleceń ;)

Awatar użytkownika

Postautor: KrisZ » 19 sie 2016, o 06:17

Wejdź sobie tutaj: , pod tym linkiem znajdziesz ofertę firmy, która m.in. specjalizuje się w przyciemnianiu szyb, okien itp. możesz śmiało do nich napisać i bez problemu zgodza się oni na przyciemnianie szyb w Twoim samochodzie. Jakbyś miał jeszcze jakieś dodatkowe pytania itp. to pisz do nich śmiało ;)

Awatar użytkownika

Postautor: monogamistka31 » 19 sie 2016, o 07:41

o kurczę, chyba ja też będę musiała się do nich zgłosić ;) bardzo by mi takie coś było na rękę..

Postautor: Vicktorino » 19 sie 2016, o 08:09

Osobiście uwielbiam jeździć z przyciemnionymi szybami. Nie muszę się przejmować, czy ktoś widzi mnie z zewnątrz itp. to duża wygoda, szczególnie, że wielu ludzi potrafi być bardzo ciekawska. A ja cenię sobie swoją imntymność i wygodę.

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Moc oktanów, czyli motoryzacyjnie