Jak przywieść zepsuty samochód?

Postautor: deszczowy » 11 sie 2016, o 01:53

Cześć wam wszystkim. Musiałem kupić niesprawny samochód, który posłuży mi do wymiany części w moim. Niestety auto oddalone jest o 200km. Musiałem kupić, bo było najtańsze, a ja mam sentyment do mojego opla. Czy znacie jakieś niedrogie firmy z usługami lawety bym mógł w miarę sprawnie dowieźć samochód? Mieliście może podobne sytuacje w swoim życiu? Jeśli tak podzielcie się informacjami. Będę bardzo wdzięczny za każdą podpowiedź. Pozdrawiam gorąco.

Awatar użytkownika

Postautor: EdwinCzwartkowy » 11 sie 2016, o 03:21

Cześć. Jest przecież pełno takich firm, więc po co pytać, sprawdź sobie w wyszukiwarce i wyszukasz coś na pewno. Chyba, że zależy ci bardziej na czymś sprawdzonym to znajomy ostatnio też się holował, podaję link na firmę z której korzystał autoholowanie-szczecin.eu/. Na cenę nie narzekał, a był wdzięczny, że szybko go obsłużyli.

Postautor: ozon » 11 sie 2016, o 03:49

Witam. Ja na twoim miejscu wynajął bym sobie lawetę i sam pojechał. Nie masz jakiegoś znajomego, który by prowadził taki interes i by ci pożyczył auto? Tylu jest laweciarzy ze nie wierzę, że nie ma jakiegoś sąsiada, który by taniej policzył za taką usługę. Z drugiej strony ładną masz wyobraźnię, żeby kupować niesprawnego opla z drugiego końca polski :D ja bym nigdy nie wpadł na taki genialny pomysł. Raczej szukałbym (o ile miałby to być niesprawny samochód na części) gdzieś w pobliżu. Musisz być dobrym kupcem, nie chcesz od mnie kupić volvo?

Awatar użytkownika

Postautor: KrisZ » 11 sie 2016, o 06:12

Siemka. Myślę podobnie jak kolega. Nie rozumiem tego fenomenu by jechać 200 klocków po rozwalony wóz. Masz namiar na laweciarzy autoholowanie-szczecin.eu/autoholowanie.html. Kumpele kiedyś holowali jak wpadła do rowu.

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Moc oktanów, czyli motoryzacyjnie