Profesjonalny sprzęt warsztatowy

Postautor: deszczowy » 18 lip 2016, o 08:47

Dzień dobry. Potrzebna mi pomoc w związku z doradzeniem jakie sprzęty są niezastąpione przy wyposażaniu warsztatu. Część już mam skompletowaną, ale co do reszty to zupełnie nie mam pojęcia. Z chęcią poczytałbym, co bardziej doświadczeni posiadają w swoim warsztacie. Pozdrawiam

Postautor: mistrzyni_joana » 18 lip 2016, o 09:11

Cześć. Pewnie jesteś zawiedziony, że odpowiada kobieta a nie mężczyzna, ale podpowiem. Z tego co mąż nakręcał się przez ostatnie pół roku chodziło o sprzęt do wyważania marki haweka. Generalnie posiada też dobre klucze, nasadki, ale również i kompresory ciśnieniowe, migomat i wiele innych. Mam nadzieję, że się przydałam. Ze swojej strony dodam, że w każdym warsztacie przydałby się dobry środek do czyszczenia rąk. Bo u mechaników brudne ręce to zdaje się być norma. O tyle ode mnie ;P

Awatar użytkownika

Postautor: bootelkowy348 » 18 lip 2016, o 11:42

Witam. W przypadku prowadzenia warsztatu właściwie sprzęt jest istotny pod względem usług jakie oferujesz. Jeśli to lakiernia, to wiadomo, że dobre pistolety natryskowe. Ogólnie zakupił bym dobrej marki urządzenie diagnostyczne. To zawsze się przydaje. Myślę, że niezbędne będą także inne środki do uszczelniania, tutaj podaję link do dobrych produktów sklep.tiptopol.pl/chemia-warsztatowa-i-akcesoria/uszczelniacze.html. Ponadto poleciłbym dobry podnośnik lub wykopanie kanału.

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Moc oktanów, czyli motoryzacyjnie