Co masz w swoim samochodzie?

Postautor: geutermia » 16 maja 2016, o 05:22

Cześć, witam wszystkich forumowiczów. Nie oglądam pasjami filmów na youtube, ale trochę się orientuję. Wiem, że bardzo popularny jest Tag: co masz w swojej torebce? Ja dziś przychodzę do Was z nieco zmodyfikowanym tym Tagiem. Mianowicie, piszecie, co macie w swoim samochodzie :).

Awatar użytkownika

Postautor: manualnyMarian » 16 maja 2016, o 06:43

Powiem Ci, że ładowność damskiej torebki wydaje się podobna, jak ładowność samochodu. Jak widzę, co moje koleżanki noszą w torebce hah, wydaje mi się że mają tam też wiertarkę, składane łóżko i tego typu cuda XD. Zawsze trzeba dzwonić do nich dwa razy. Raz, żeby usłyszały i zaczęły szukać telefonu w tej czarnej dziurze, a drugi raz, aby odebrały po znalezieniu komórki.

Postautor: zaczarowana » 16 maja 2016, o 07:54

Hahaha, z tym wyżej to prawda. Jestem kobietą i mogę się z tym zgodzić, bazując na własnych doświadczeniach.

Postautor: klinowa » 16 maja 2016, o 08:43

Ja noszę tylko najpotrzebniejsze rzeczy. Oprócz rzeczy stricte związane z samochodem, mam w schowku również mapę, książkę, ulubione perfumy, buty na zmianę, oraz alkomat.

Postautor: geutermia » 16 maja 2016, o 09:14

O właśnie! Widać, że rozsądny z Ciebie kierowca. Ja na chwilę obecną zastanawiam się, jaki alkomat elektrochemiczny wybrać. Wiem, że są inne rodzaje alkomatów ale właśnie taka nazwa przewinęła się w rozmowie moich kolegów, jak rozmawiali na ten temat.

Awatar użytkownika

Postautor: bootelkowy348 » 16 maja 2016, o 11:43

Na stronie internetowej: kalibrujemy.pl/15-alkomaty-elektrochemiczne dowiesz się o alkomatach wszystkiego, ponadto będziesz mogła wybrać odpowiedni model. Ps: Nie rozumiem, po co kobietom książka w samochodzie? Ja rozumiem, że można mieć podzielną uwagę, ale chyba nie podczas jazdy.

Postautor: klinowa » 16 maja 2016, o 13:08

Nigdzie nie wspomniałam, że czytam książki podczas jazdy. Jestem ostrożna na drodze, świadomie jeżdżę żeby zapewnić bezpieczeństwo zarówno sobie, jak i innym uczestnikom ruhu drogowego. Świadczy o tym posiadanie alkomatu. A książka? Hm, nie wziąłeś pod uwagę ewentualności, że nieraz trzeba stać w naprawdę gigantycznych korkach, zwłaszcza jeżeli mieszka się w dużym mieście. Ponadto mam dzieci, na które czasem czekam przed szkołą. Nie lubię marnować czasu, więc warto go wypełnić dobrą literaturą. Nieprawdaż?

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Moc oktanów, czyli motoryzacyjnie