Wynajmować samochody do firmy czy w leasing – co myślicie?

Awatar użytkownika

Postautor: EdwinCzwartkowy » 6 kwie 2016, o 03:28

Cześć, mam takie pytanie do osób, które już podjęły decyzję taką jak w temacie, bo ja nie mogę się zdecydować. Chcę stworzyć flotę pojazdów w swojej firmie, to będą osobówki i docelowo ma być ich 10. Przede wszystkim brałem pod oczywiście leasing, ale sporo osób coś mi wspominało, że przy małej firmie to lepszy będzie wynajem. Naprawdę tak jest? Ja zawsze widziałem, ze ceny wynajmu to jakiś kosmos dosłownie…

Postautor: zegarmaster » 6 kwie 2016, o 04:35

Przede wszystkim są wypożyczalnie, które mają przygotowane oferty dla takich ludzi jak ty, a wiec nie tykko wynajme na krótkie terminy. Sprawdź sobie na przykład ofertę firmy Torcar24 i przekalkuluj wszystko, naprawdę może wyjść dużo taniej, wiem co mówię.

Awatar użytkownika

Postautor: modulator82 » 6 kwie 2016, o 06:17

ja także potwierdzam, wypożyczalnia samochodów bardzo często ma dzisiaj specjalne oferty wynajmu na długi terminy właśnie dla firm i to jest pod kątem flot i częstego wykorzystania pojazdów. Wiele zależy od tego jak chcesz korzystać z tych pojazdów, ale zazwyczaj sporo zyskasz wynajmując. Poszukaj odpowiedniego miejsca, potem wszystko na spokojnie sobie policz to się przekonasz.

Postautor: zaczarowana » 6 kwie 2016, o 06:45

kiedyś wynajmowałam samochód na krótki wyjazd wakacyjny to normalnie jak sobie poxniej policzylap to wydalam tyle kasy, ze lepiej było od znajomego pożyczyć…

Awatar użytkownika

Postautor: modulator82 » 6 kwie 2016, o 07:41

masz rację, ale mówiszo wynajmie krótkoterminowym, przede wszystkim dla osób pryeatnych, gdzie ceny faktycznie potrafią być bardzo wysokie. Jak wynajmujesz na firmę i na długi czas to gadka jest zupłnie inna.

Awatar użytkownika

Postautor: EdwinCzwartkowy » 6 kwie 2016, o 08:20

czyli musze się dobrze temu przyjrzeć, bardzo wam dziękuję za informacje.

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Moc oktanów, czyli motoryzacyjnie