Czy możecie polecić firmę wykonującą profesjonalne czyszczenie tapicerki samochodowej w Warszawie?

Awatar użytkownika

Czy możecie polecić firmę wykonującą profesjonalne czyszczenie tapicerki samochodowej w Warszawie?

Postautor: EdwinCzwartkowy » 10 kwie 2017, o 22:35

Witam wszystkich forumowiczów. Temat założyłem, ponieważ szukam naprawdę dobrej (naprawdę!) firmy, która oferuje usługi z zakresu mycia, prania, czyszczenia tapicerki samochodowej. W tym przypadku chodzi akurat o moje prywatne auto, w którym pojawiły się plamy po kawie i jedzeniu. A jako że mam jasną tapicerkę, wygląda to wręcz przerażająco źle.
Jakiej firmy szukam? Skutecznej i należycie obchodzącej się z wnętrzem samochodu. Jeśli ktoś o takiej słyszał, bardzo proszę o wiadomość.

Awatar użytkownika

Postautor: bootelkowy348 » 10 kwie 2017, o 23:33

Ja w temacie warszawskich usług nie pomogę, ale tak na przyszłość mogę napisać, że jak się ma jasną tapicerkę, to warto zainwestować w pokrowce. :)

Awatar użytkownika

Postautor: monogamistka31 » 11 kwie 2017, o 01:08

A czy autor tematu próbował już jakichś zagranicznych środków czyszczących? Z doświadczenia (także z tapicerkami) wiem, że zazwyczaj sprawdzają się znacznie lepiej niż te dostępne na naszym rynku. :)

Awatar użytkownika

Postautor: EdwinCzwartkowy » 11 kwie 2017, o 03:04

Autor próbował, ale próby nie przyniosły oczekiwanych efektów. Chyba że znasz jakiś konkretny środek, który pomoże.

Awatar użytkownika

Postautor: KrisZ » 11 kwie 2017, o 06:01

Ja znam bardzo dobrą firmę, która zajmuje się czyszczeniem tapicerek samochodowych w Warszawie. Łap link: http://taniepranie.waw.pl/oferta/pranie-tapicerki-samochodowej-warszawa/. Działają naprawdę profesjonalnie, a wnętrze mojego opla po ich zabiegach wyglądało jak nowe. :)

Postautor: zaczarowana » 11 kwie 2017, o 06:30

Witajcie! Ja też polecam taniepranie.waw.pl. Jeśli chodzi o czyszczenie tapicerki samochodowej Warszawa jest miastem, w którym działa naprawdę wiele oferujących takie usługi firm, ale tylko oni gwarantują tak wysoką jakość. Już kilkukrotnie korzystałam z ich usług i zawsze byłam zadowolona. Poradzili sobie nawet z zaschniętymi plamami po jogurcie, który uwielbia moja córcia. ;)

Awatar użytkownika

Postautor: EdwinCzwartkowy » 11 kwie 2017, o 07:24

Wasze rekomendacje brzmią całkiem sensownie. Dlatego podjadę sobie do nich i zobaczę, co mogą poradzić z moim wozem. Bardzo dziękuję!

Awatar użytkownika

Postautor: KrisZ » 11 kwie 2017, o 07:53

Nie ma sprawy! A plamy na pewno usuną. Myślę, że radzili sobie już z gorszymi zabrudzeniami niż plamy po kawie i jedzeniu. :)

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Coś z innej beczki