Filtr do lodówki z kostkarką - doradzicie jaki?

Awatar użytkownika

Postautor: monogamistka31 » 20 lut 2017, o 04:13

Witam. Chciałam wymienić filtr w mojej lodówce. Niestety nie za bardzo znam się na tym wszystkim i jak dla mnie wszystkie te filtry wyglądają tak samo i niczym się nie różnią. Opisy też nie są dla mnie zbyt pomocne, jakieś liczby i dziwne zdania, które kompletnie mi nic nie wyjaśniają tylko wręcz przeciwnie, wszystko jeszcze utrudniają… :P Dlatego zwracam się po poradę do Was. Możecie mi powiedzieć jakie filtry do lodówki używacie i jakiś dobry mi polecić a może jakiś konkretny też w stu procentach odradzić, bo się nie sprawdza? I jak często powinno się wymieniać w ogóle taki filtr? Będę wdzięczna za wszystkie informacje na ten temat, pozdrawiam.

Awatar użytkownika

Postautor: AugustaMangusta » 20 lut 2017, o 05:29

Z tego, co kiedyś czytałam to filtry powinno w lodówce z kostkarką wymieniać się co około sześć miesięcy. A rodzaj filtra zależy bardzo od tego, jaką masz lodówkę. Najlepiej spisz sobie jej model czy tam typ czy coś takiego i szukaj filtru, który pasuje do takiej właśnie lodówki, którą mam marki Samsung jeśli miałoby to w czymś pomóc.

Awatar użytkownika

Postautor: monogamistka31 » 20 lut 2017, o 07:08

Okej, czyli dobrze myślałam, teraz właśnie powinnam kupić nowy filtr, bo mniej więcej pół roku temu kupiłam lodówkę. A co do tego dobierania… Problem polega właśnie na tym, że na tych filtrach nic konkretnego nie jest napisane, to niestety nie jak z workiem do odkurzacza, że napiszą konkretnie do jakiego modelu. Albo przynajmniej ja tego znaleźć nie mogę…

Postautor: zegarmaster » 20 lut 2017, o 08:19

No wybór filtra do lodówki do trudna sprawa, sam miałem z tym spory problem i niestety zdarzyło mi się, że wyrzuciłem pieniądze w błoto, bo wybrałem zły i niestety nie wszystko działało tak, jak powinno… Ale trafiłem jakiś czas temu na pewien artykuł (a właściwie żona mi go podrzuciła, bo ona to woli zawsze wszystko w internecie sprawdzić, a ja niestety lecę na żywioł i później błędy popełniam), który mi bardzo pomógł. O tutaj: blog.filtrosfera.pl/tag/hafin/ masz wypisane dużo informacji na temat filtrów do lodówek. Mnie bardzo one pomogły, od razu łatwiej było mi dobrać odpowiedni filtr i teraz wszystko chodzi tak, jak powinno. Więc sobie poczytaj, polecam Ci bardzo, bo jest wiele informacji na temat tego do jakiego modelu dobrać jaki filtr i jakie filtry są najlepsze.

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Coś z innej beczki