Macie jakiś ciekawy pomysł na reklamę?

Awatar użytkownika

Postautor: LAuraT » 3 paź 2016, o 15:35

Witajcie! Prowadzimy z mężem niewielką firmę. Interes jakoś się kreci, ale wiadomo, zawsze mogłoby być lepiej. W związk uz tym zastanawiamy się, czy jest jakiś tani i dobry sposób na to, by rozreklamować swoje uslugi. Może Wy korzystaliście z jakichs ciekawych form reklamy? Podzielicie się informacjami? ;)

Awatar użytkownika

Postautor: bootelkowy348 » 3 paź 2016, o 17:56

Najtańsza reklama to chyba ulotki. Tylko mnie osobiście one drażnią, więc może nie oszczędzałbym tak bardzo na Waszym miejscu i wydał na coś ciekawszego? Taka ulotka to zawsze w śmietniku wyląduje. Jedynie to, że sposród tysięcy egzemplarzy to jest szansa, że może 10 osób przeczyta, co na niej jest.

Awatar użytkownika

Postautor: AugustaMangusta » 3 paź 2016, o 19:35

10 osób to już sukces ;D A tak zupełnie na poważnie. Zgadzam się z moim przedmówcą. Sama kiedyś utopiłam mnóstwo kasy w plakaty i ulotki. Nie zauważylam jakiegoś specjalnego wzrostu zainteresowania moimi usługami, więc pomysł zupełnie nietrafiony i odradzam.

Awatar użytkownika

Postautor: KrisZ » 3 paź 2016, o 22:19

Dlatego najlepiej się robi akcje kombinowane. Bo np. takie ulotki nie są złe, jeśli masz jakąś akcję informacyjną o swojej firmie. Powiedzmy, że jakieś tam centrum handlowe, stoisko firmy, tam osoba, z którą można porozmawiać o danym przedsiębiorstwie, na koniec taka osoba dostaje długopis na przykład i ulotkę, co by się jej w pamięci zaszyło, że jest taka firma, co może takie i takie usługi świadczyć.

Awatar użytkownika

Postautor: bootelkowy348 » 3 paź 2016, o 23:29

Długopis? A po co?

Awatar użytkownika

Postautor: modulator82 » 4 paź 2016, o 01:30

dzisiaj gadżety promocyjne to jest moc! Wierz mi, ludzie lubią dostawać takie drobiazgi. Tym bardziej, jak są one praktyczne. Nadrukowujesz na niego swoje logo, numer telefonu i adres i masz świetny nośnik marketingowy :)

Awatar użytkownika

Postautor: bootelkowy348 » 4 paź 2016, o 02:25

Patrz, zupełnie o tym nie pomyślałem :) Wiesz, gdzie takie cuda robią?

Awatar użytkownika

Postautor: LAuraT » 4 paź 2016, o 04:19

Kolega wyżej chyba trafił w sedno :) Sama też jestem ciekawa, gdzie tego typu gadżety można zamówić.

Awatar użytkownika

Postautor: bootelkowy348 » 4 paź 2016, o 06:02

No widzicie :) Ja już to mam obcykane. Jak chcę tego typu gadżety, to wchodzę sobie na stronę fabrykagadzetow.com.pl/ i tam jest baaardzo szeroki katalog takich produktów. Według tego, co jest napisane na stronie, to w bazie mają ich ponad 6 tysięcy. To daje do myślenia, jaką to się mocą cieszy. :)

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Coś z innej beczki