Czy w waszych firmach przestrzegacie wszystkich procedur dla bezpieczeństwa danych?

Awatar użytkownika

Czy w waszych firmach przestrzegacie wszystkich procedur dla bezpieczeństwa danych?

Postautor: monogamistka31 » 1 wrz 2016, o 05:44

Zmieniłam firmę kilka tygodni temu i nie ukrywam, ze jestem zaskoczona. Bo firma dosc nonszalancko podchodzi do spraw bezpieczesntwa danych. Generalnie jestem w kadrach, ale obawiam się czy nie będzie z tym jakichsproblemmow w przyszłości. A czy w waszych firmach przestrzegacie wszystkich procedur dla bezpieczeństwa danych?

Awatar użytkownika

Postautor: LAuraT » 1 wrz 2016, o 07:49

Jeśli masz jakies wątpliwości co do tego co robicie w firmie to pogadaj z przełożonym swoim kierownikiem. Bo jednak może być tak ze odpowiedzialność po czesci za bledy spadnie tez na ciebie i wtedy już tak rozowo nie jest, wiec zrob to dla siebie . To moje zdanie. Na pewno jest tak , ze można tez się podszkolic w tej sprawie i jakby czuc się bezpieczniej ze się wie wiecej. Bo popytackogos kto wie wiecej to nie wstyd. Bo potem może być przeciez gorzej.

Postautor: letniskowa » 1 wrz 2016, o 09:50

Akurat ABI jest odpowiedzialna funkcja i u nas ta osoba caly czas na bieżąco w tym siedzi bo przepisy tez się zmieniaja tym bardziej ze technologia nas goni i coraz wiecej jej. A jednak trzeba zapewnic szczelność systemow. Bo nei może być tak, ze CV czy adres zamieszkania potencjalnych kandydatow będą jawne. To jasne ze przeginka. Dlatego osoba na takim stanowisku musi koniecznie dbc o to co robi. Bez dwochzdan.

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Coś z innej beczki