Specjalistyczne tłumaczenia w języku angielskim

Awatar użytkownika

Postautor: dietetyczka » 3 sie 2016, o 01:03

Siema, interesują mnie specjalistyczne tłumaczenia w języku angielskim. Mam do przetłumaczenia obszerną umowę i tutaj zależy mi na tym by wszystko było precyzyjne, bo potem mogą być wątpliwości, a tu przecież chodzi o kasę. W każdym razie może znacie jakiegoś fajnego, nie za drogiego tłumacza?

Postautor: zaczarowana » 3 sie 2016, o 01:27

Jeżeli chodzi o język angielski tłumacz zazwyczaj bierze trzydzieści złotych. To jest taka przeciętna stawka. No chyba, ze chcesz tłumaczenie przysięgłe to wyjdzie ci czterdzieści złotych. Oczywiście bywa też drożej, ale moim zdaniem nie ma co przepłacać, bo to jest taka cena rynkowa, bywa też taniej, ale pewnie zależy ci na jakości wiec lepiej szukaj ceny w tych widełkach.

Awatar użytkownika

Postautor: KrisZ » 3 sie 2016, o 02:05

Wejdź sobie na tę stronę tlumaczenia-gk.pl/umowy-dokumenty . Tłumaczyli mi umowę parę miesięcy temu. Było to dla mnie ważne, bo bałem się, ze są tam jakieś rzeczy tak zapisane, żebym nie mógł zrozumieć, ale po przetłumaczeniu okazało się, że wszystko jest ok. Załapałem świetny kontrakt. Pracowałem z Amerykanami po raz pierwszy, ale musze powiedzieć, ze ich kultura pracy jest na bardzo wysokim poziomie. Zarobiłem kupę pieniędzy, bo wypłacali mi w złotówkach, ale w zależności od kursu, a akurat kurs był dla mnie korzystny.

Awatar użytkownika

Postautor: dietetyczka » 3 sie 2016, o 02:54

A ktoś wie może jak się tłumaczy kartę pacjenta?

Awatar użytkownika

Postautor: LAuraT » 3 sie 2016, o 05:41

Yhm, jasne w języku angielskim kartę pacjenta nazywa się medical history. Bo w karcie jest zapisana twoja medyczna historia. Proste. jak masz trochę z tym do czynienia to radzę zainwestować w porządny słownik medyczny.

Awatar użytkownika

Postautor: dietetyczka » 3 sie 2016, o 07:29

Jasne, dzięki, to wiele wyjaśnia. a słownik to rzeczywiście by się przydał, może poproszę o taki na urodziny.

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Coś z innej beczki