Potrzebuję pomocy w dekorowaniu tortu

Awatar użytkownika

Postautor: manualnyMarian » 7 sty 2016, o 03:30

Witajcie! Muszę wkrótce przygotowac tort i jakoś ładnie go przystroić. I ile sam pieczenie mnie jakos specjalnie nie przeraza o tyle strojenie już tak. Nie mam zdolności artystycznych i boje się, że wyjdzie kiepsko. Możecie coś polecić?

Awatar użytkownika

Postautor: bułka_z_Paradyża » 7 sty 2016, o 05:58

A nie możesz po prostu kupić gotowe dekoracje i tylko je ułożyć na gotowym już torcie?

Awatar użytkownika

Postautor: EdwinCzwartkowy » 7 sty 2016, o 07:25

Proponuje szybki kurs z dekorowania tortów. Zwykle trwają one jeden dzień, zatem bez problemów zdążysz :)

Awatar użytkownika

Postautor: manualnyMarian » 7 sty 2016, o 08:05

Tylko bez zartów. Zamiast na kurs wydałbym kasę w cukierni. Myślałem raczej, żeby samodzielnie coś zrobić. To chyba nie może być przesadnie trudne?

Awatar użytkownika

Postautor: LAuraT » 7 sty 2016, o 10:41

Ambitnie w takim razie proponuje lukier plastyczny cena jest niska wiec nie będziesz musial wydawac zbyt wiele. od biedy możesz też przygotować coś z masy ktora ci zostanie.

Awatar użytkownika

Postautor: bułka_z_Paradyża » 7 sty 2016, o 13:36

Poszukaj w sieci jakiś filmików, które prezentują dekoracje tortow przez cukiernikow. Może znajdziesz tam jakieś proste dekoracje, ktore uda Ci się wykonać i będzie po sprawie. Jeśli masz dzieci to możesz poprosić je o pomoc. Będzie na kogo zrzucić winę :)

Awatar użytkownika

Postautor: manualnyMarian » 7 sty 2016, o 14:21

Chyba rzeczywiście najlepiej będzie poszukać w Internecie jakiś instrukcji i filmów. Jeśli efekt nie będzie zbyt interesujacy, to chyba skoczę po gotowe ozdoby i zakryję moje nieudolne starania gotowymi kwiatami czy czekoladowymi płatkami :) Mam jednak nadzieje, że do tego nie dojdzie.

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Coś z innej beczki