Szukam profesjonalnej firmy udostępniającej miejsce na serwerach

Awatar użytkownika

Postautor: monogamistka31 » 9 mar 2017, o 08:09

Tak jak w temacie, potrzebny mi kontakt do firmy, najlepiej z Warszawy która udostepnia miejsce na serwerach. Zalezy mi na cenie, bezpieczenstwie i szybkości dostepu do informacji. Z góry dziękuję za szybkie odpowiedzi.

Awatar użytkownika

Postautor: EdwinCzwartkowy » 9 mar 2017, o 10:05

Niedawno szukałem serwerów do siebie i znalazłem firmę Lizard która ma konkurencyjne ceny i dobre parametry serwerów. Moją uwagę zwrócił fakt że oprócz bezpieczeństwa elektronicznego oferują także fizyczne czyli zabezpieczenie serwerów przed dostepem osób trzecich które mogłyby je uszkodzić albo na miejscu zgrywać dane.

Awatar użytkownika

Postautor: monogamistka31 » 9 mar 2017, o 11:25

Stronkę mogę prosić?

Awatar użytkownika

Postautor: EdwinCzwartkowy » 9 mar 2017, o 12:59

Jasne, https://www.lizard.pl/data-center – tu jest wszystko konkretnie opisane, na samym dole masz szczegółowe parametry zasilania i SLA. Co sam zauważyłem to że nie są to przechwałki a prawdziwe informacje bo wszystko jest dokładnie tak jak w umowie i na stronie. Mam nadzieje ze o to chodziło.

Postautor: geutermia » 9 mar 2017, o 14:42

Hej! Do data center w https://www.lizard.pl/ przekonał mnie znajomy z którym współpracuję i staramy się w wielu kwestiach uzupełniać. Zaintrygowało mnie że zawsze miał szybki dostęp do baz danych i ogólnie porządek w sieci i komputerach. Chyba nie zdarzyła mi się żadna awaria albo coś takiego. W luźnej rozmowie kiedyś go o to zapytałam i polecił mi te firme. Wspolpracuje sie z nimi bardzo dobrze, informatycy są kompetentni i szybko radza sobie z kazdym problemem. Jak dla mnei najlepsza firma IT.

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Zakochani w kompuuterach i internecie