Aplikacje na komputerze

Aplikacje na komputerze

Postautor: deszczowy » 26 lip 2016, o 00:45

Potrzebuję w firmie używać aplikacji android, które nie działają na windows. Jestesmy niewielką firmą z W-wy, nie stać mnie na zakupienie sprzętu dla każdego pracownika. Chodzi o tablety. Mamy komputery. Czy jest jakiś sposób, żeby to zadziałało na komputerze? Może ktoś bardziej obeznany z tematem mi coś podpowie?

Aplikacje na komputerze

Postautor: ozon » 26 lip 2016, o 02:41

Od tego są firmy informatyczne Warszawa ma ich zatrzęsienie. Mogę polecić te podlinkowaną indata-solutions.pl. Zajmują się kompleksową obsługą informatyczną biznesu w Krakowie, Warszawie i innych dużych miastach.

Aplikacje na komputerze

Postautor: deszczowy » 26 lip 2016, o 05:32

A może ktoś mógłby mi podpowiedzieć jakies konkretne rozwiązania, może jest coś co mółgbym sam zrobić? Przyznam, że akurat w kwestiach informatycznych mam słabe rozeznanie.

Aplikacje na komputerze

Postautor: ozon » 26 lip 2016, o 08:17

Dlatego polecam wziąć informatyka. :) Generalnie od tego jest wirtualizacja systemu, są różne technologie, np. VMware Server, możesz sobie stworzyć wirtualne urządzenie np. na komputerze z Windows, które ci otworzy aplikacje z innego systemu, jak android. Do tego jest nawet sporo darmowych programów, które jednak z doświadczenia wiem, mocno zamulają kompa, więc może lepiej poradzić się chociaż jakiegoś znajomego informatyka.

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Zakochani w kompuuterach i internecie