Popsuty komputer.

Awatar użytkownika

Popsuty komputer.

Postautor: EdwinCzwartkowy » 29 cze 2016, o 19:30

Właśnie niedawno przesiadłem się ze służbowego laptopa na komputer stacjonarny, który miał mi zapewnić nie tylko szybsze działanie, ale także możliwość pogrania w bardziej wymagający gry. No i tak było na początku, do momentu, aż sprzet nie zaczął dziwnie chodzić. Wydaje mi się, że to coś z chłodzeniem, bo wyraźnie słychać głośną pracę tego systemu. Jakieś rady?

Awatar użytkownika

Popsuty komputer.

Postautor: bootelkowy348 » 29 cze 2016, o 20:18

Jako stały użytkownik sprzętu tego typu mogę Ci tylko doradzić, abyś samodzielnie nic nie próbował robić. Inaczej może się to skończyć tak jak u mnie, wymianą całego sprzętu. Od tamtego momentu wyznaję zasade, że jeśli się na czymś nie znam, to tego nie naprawiam.

Popsuty komputer.

Postautor: zaczarowana » 29 cze 2016, o 21:17

Też mi się wydaję, że powinien tam zajrzeć jakiś informatyk i to taki, który zna się na swojej robocie. Pierwszy lepszy będzie Ci pewnie kazał wyłączyć i włączyć komputer. To ich główna zasada :)

Awatar użytkownika

Popsuty komputer.

Postautor: EdwinCzwartkowy » 29 cze 2016, o 23:58

Sam nawet nie podchodzę, bo nie wiem, jak się rozkręca obudowę. Taki ze mnie majster jak z piłkarzy śpiewak operowy :)

Awatar użytkownika

Popsuty komputer.

Postautor: KrisZ » 30 cze 2016, o 01:41

Całkiem możliwe, że jakiś robal zainfekował Ci maszynę. One już teraz nie tylko powodują marne działanie programów, ale potrafią popsuć cały sprzęt. W Warszawie usuną wirusa z komputera i to dość szybko. Zresztą w innych miastach jest podobnie.

Awatar użytkownika

Popsuty komputer.

Postautor: EdwinCzwartkowy » 30 cze 2016, o 04:26

No mam nadzieję, bo nie po to wydałem kilka tysięcy, żeby teraz mieć ładną półkę na kwiatki :) Trcohę się z tego śmieje, ale tak na poważnie, to za tydzień rozpoczynam ważny projekt zawodowy i muszę już mieć sprzęt gotowy do pracy.

Awatar użytkownika

Popsuty komputer.

Postautor: bootelkowy348 » 30 cze 2016, o 06:39

Spokojnie dobra firma poradzi sobie z tym w kilka godzin. Do tego mogą odzyskać dane po formacie, jeśli taka usługa będzie potrzebna. Ja tam jakoś się nie przejmuję tym, bo wiem, że teraz to już jest wszystko możliwe.

Awatar użytkownika

Popsuty komputer.

Postautor: EdwinCzwartkowy » 30 cze 2016, o 09:02

Chyba wezmę udział w jakimś kursie informatycznym, żeby przynajmniej wiedzieć, jak zadzwonie do takiej firmy, co im powiedzieć. A poza tym już będę wiedział, jak samodzielnie odkręcić obudowę od komputera :) Ale o naprawie to raczej nie ma mowy.

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Zakochani w kompuuterach i internecie