Web design

Web design

Postautor: geutermia » 4 maja 2016, o 02:48

Cześć. Jako ucząca się jeszcze specjalistka w webdeveloperce, chcialabym was zapytac czy mozecie polecic jakies firmy ktore to robia naprawde dobrze?? Chcialabym podpatrzyc co nieco od najlepszych. Chcialabym tez wiedziec jakie firmy ludzie uwazaja za najlepsze. Pozdrawiam

Awatar użytkownika

Web design

Postautor: EdwinCzwartkowy » 4 maja 2016, o 05:20

W polsce powoli specjalistów w tworzeniu sklepów internetowych robi sie wielu. Ale nadal jest miejsce na rynku dla młodych zdolnych. Oczywiście ja ci moge polecić jakieś firmy ale podejrzewam ze to jest na tyle niszowy temat, ze ludzie nie wiedzą kto robi strony i mało kto ci coś podpowie. jedynie ludzie którzy korzystali z czyichs uslug. ja moge polecic oczywiście aptusshop.pl. tyle

Awatar użytkownika

Web design

Postautor: AugustaMangusta » 4 maja 2016, o 06:39

o, to jednak są jeszcze jakieś dziewczyny, które też zajmują się tworzeniem stron w sieci, to bardzo fajnie :)) trzymam kciuki za twój sukces, ty trzymaj za mój i tak się bedziemy telepatycznie wspierać :)))

Web design

Postautor: zegarmaster » 4 maja 2016, o 08:55

obecnie jest boom gospodarczy i dużo ludzi się zastanawia, jak otworzyć sklep internetowy wiec teraz jest czas na dobrych web developerów! powodzenia życze wszystkim, dogonimy naszym designem zachód!! jest juz duzo dobrych sklepo, na przklad zalando

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Zakochani w kompuuterach i internecie