Nowy komputer

Awatar użytkownika

Nowy komputer

Postautor: bootelkowy348 » 24 kwie 2016, o 20:57

Cześć. Wczoraj zepsuł mi się mój ukochany komputer no i teraz korzystam wlasciwie z telefonu, żeby tu do Was napisac. Troche jestem uziemiony bez komputera i szukam jak najszybciej nowego. Czy tu moglby mi ktoś jakiś polecic, który będzie mi sluzyl i do pracy, i trochę tez do zabawy? Bo ja zupełnie nie wiem, za czym się rozgladac. Może ktoś z Was ma tu jakiś pomysl i się zna na komputerach, żeby mi polecic? Będę badzo wdzięczny za wszelkie podpowiedzi.

Awatar użytkownika

Nowy komputer

Postautor: EdwinCzwartkowy » 24 kwie 2016, o 23:29

komputerowców to tu od groma! Ja się trochę na tym znam. Może byś pomyślał o Dellu Precision m3800 ? To jest całkiem dobra maszyna wiec myślę, że nada Ci się do wszystkiego tak, jak tego chcesz. Pomysl o tym.

Awatar użytkownika

Nowy komputer

Postautor: modulator82 » 25 kwie 2016, o 02:22

A może raczej ja bym polecał Della Latitude e6440. To jest tez calkiem dobry sprzet i obecnie się sprzedaje bardzo dobrze. Wielu moich znajomych ma taki komputer i wszyscy sobie chwala. Jeśli chodzi o komputery, to wybor masz teraz ogromny. No i jak masz pieniądze, to możesz sobie kupic takie komputery, ze to się w glowie nie miesci.

Awatar użytkownika

Nowy komputer

Postautor: bootelkowy348 » 25 kwie 2016, o 04:43

A słuchajcie bo znalazłem taki sklep, co tu w tym linku znajdziecie mct-sklep.pl/tecra-c4528.html . Czy któryś z tych komputerów, które tam są, się opłaca brać? Jak tak, to może powiecie, który najbardziej? Bo akurat ceny mi pasują, no ale jak mówiłem, to ja się średnio na tym znam, jedyne co to, to już obsługiwać tylko dobrze umiem :P

Awatar użytkownika

Nowy komputer

Postautor: EdwinCzwartkowy » 25 kwie 2016, o 06:46

No tak, sprzęt tam masz akurat bardzo dobry. A jak chcesz, to jeszcze zajrzyj tutaj mct-sklep.pl/thinkpad-yoga-15-c4572.html , bo tam masz akurat Thinkpady. Cena jest trochę wyższa, ale za sprzęt już najwyższej klasy i lepszego to już chyba obecnie nie znajdziesz.

Awatar użytkownika

Nowy komputer

Postautor: bootelkowy348 » 25 kwie 2016, o 07:05

Dobra, wierzę, że to sprzęt świetny jest, ale tyle gotówki to akurat już nie mam. Z tego pierwszego linku owszem, coś tam wybiorę sobie i mam nadzieję, że rzeczywiście będę zadowolony. No w każdym razie bardzo Wam dziękuję za opinie, przynajmniej wiem już, na czym stoję.

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Zakochani w kompuuterach i internecie