Jak wygląda tabela rozmiarów reebok?

Postautor: mistrzyni_joana » 27 cze 2019, o 19:32

Cześć wszystkim! Są tu jacyś miłośnicy reeboka? Jeśli lubicie tę markę i kupowaliście jej buty, mam do was pytanie… Jak to jest z mierzeniem rozmiaru? Czy tabele wszędzie są tak samo rozpisane? Czy trzeba uważać na jakieś niespodzianki?

Awatar użytkownika

Postautor: modulator82 » 27 cze 2019, o 20:10

No tak, rebook ma stałą rozmiarówkę. Chyba, że trafisz na jakiś kiepski sklep, gdzie na przykład się pomylili i źle rozpisali tabelę. Ale ogólnie z zamówieniami nie powinno być żadnego problemu.

Postautor: klinowa » 27 cze 2019, o 20:54

Jak zamawiasz w dobrym sklepie to faktycznie nie ma żadnego problemu.;) Wtedy tabela rozmiarów reebok jest prawidłowo opisana, a jedyne co musisz zrobić, to po prostu zmierzyć stopę. Zresztą pamiętaj też, że jako klientka masz swoje prawa! Możesz oddać buty w ciągu 30 dni. Zerknij sobie na stronę https://ctxsport.com/rozmiarowka-reebok/, znajdziesz tam sklep sportowy, gdzie zamawiałam buty już wiele razy i jestem zadowolona. Tylko raz zwracałam towar i pracownicy byli pomocni.

Postautor: mistrzyni_joana » 27 cze 2019, o 21:03

Dzięki bardzo za linka, za chwilę sobie obejrzę, co tam mają ciekawego na sprzedaż. A często kupujecie buty online? Ja mam wrażenie, że coraz więcej ludzi to robi… kiedyś sklepy stacjonarne całkiem upadną, hah.

Postautor: zegarmaster » 27 cze 2019, o 22:48

Ja ostatni zamawiałem buty adidasa, model ZX Flux opinie miał naprawdę dobre, więc chciałem spróbować. Kupowanie przez Internet jest po prostu bardzo wygodne, każdy może liczyć na dostawę do domu, często są lepsze ceny… A i można sobie poczytać opisy produktów, na przykład tego ZX Flux opinie to przecież tylko część decyzji, lubię jeszcze poznać rodzaj materiału…

Postautor: zaczarowana » 28 cze 2019, o 00:51

Lubię CTX SPORT, mają fajne buty i porządne akcesoria sportowe. Naprawdę jest w czym wybierać. Co do kupowania butów i wybierania rozmiaru przez Internet nigdy ni miałam kłopotu, zawsze mierzyłam według podanej instrukcji i pasowało idealnie.

Postautor: geutermia » 28 cze 2019, o 03:34

Jeśli kupujesz buty w dobrym, polecanym sklepie, to rozmiar będzie się zgadzać, tabela rozmiarów też będzie jedna… Ale oczywiście pamiętaj, że inne rozmiary są dla kobiet i inne dla mężczyzn! Warto uważać na podróbki.

Postautor: mistrzyni_joana » 28 cze 2019, o 05:35

Znalazłam swój wymarzony model reeboka w tym sklepie. Dziękuję bardzo za polecenie! Przydało się. Przy okazji zamówię sobie jeszcze plecak, bo stary już mi się zużył.;)

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do W pytaniach i odpowiedziach