Kto dobrze wykonuje masaże lecznicze w Krakowie?

Awatar użytkownika

Postautor: EdwinCzwartkowy » 26 lip 2017, o 22:51

Mojej mamie jest potrzebna osoba do masaży leczniczy. Kto takie robi dobrze w Krakowie?

Awatar użytkownika

Postautor: dietetyczka » 26 lip 2017, o 23:03

Pamietaj żeby to zlecicnaprawde konkretnej firmie która dba o bezpieczeństwo masaży bo masaż sam w sobie jest już rodzajem terapii a wiec krótko mówiąc leczy dlatego trzeba uważać do kogo się idzie.

Awatar użytkownika

Postautor: monogamistka31 » 27 lip 2017, o 01:56

No jeśli ktoś nie jest wprawiony to nawet nie wie gdzie ucisnąć a gdzie nie uciskac i to da się wyczuc jak poczuje się pierwszy dotyk masażysty ale gabinetów masażu w Krakowie nie brakuje wiec polataj po necie i poszukaj.

Postautor: mistrzyni_joana » 27 lip 2017, o 03:28

KIedys mi się wydawało ze aby być specjalista w danej dziedzinie to trzeba wielu lat nauki no wiele pracowac w danej dziedzinie dzis tak naprawde byle jaki tytul tak naprawde czegokolwiek możesz mieć od reki bo i tak często dyplomy nie sa nic warte ale jak myśle żeby mnie dotykał masażysta co nie ma dyplomu to chyba bym umarła ze strachu :P

Awatar użytkownika

Postautor: EdwinCzwartkowy » 27 lip 2017, o 04:40

No ja szukam kogoś kto zna się na technice masaży leczniczych no i coś tam z nowości skubnął no i nie zrobi mamie szkody… ;/ Bo ona już naprawde wije się z bolu czasami . I już nie mogę na to patrzec.

Awatar użytkownika

Postautor: bootelkowy348 » 27 lip 2017, o 06:45

Na temat masażu leczniczego masz tu info http://www.alanmed.eu/masaz_leczniczy.html i jak chcesz to sobie zerknij. Ja korzystałem z ich usług jak miałem problem z nogą i chodzeniem szybkim bo nagle się tak jakby zacinała… Ale przeszło. No i podstawa to bezpieczenswo i wiedza bo można komuś zaszkodzic jak się nie zna tematu nawet jak się robi masaże lecznicze Kraków to i tak takie miejsce ze salon masażu znajdziesz taki jaki ci pasuje. Oni maja tez limfatyczny masaz wiem ze rozne.

Postautor: zegarmaster » 27 lip 2017, o 07:38

Jasne ze to praca chyba tez wymagajaca p czesci ale jak ktos się bierze do robienia masażu leczniczego a do klienta pacjenta obojętnym tonem mówi to człowiek od razu ma dość po chwili. No niestety ale niektórzy tak pochodzą.

Postautor: ozon » 27 lip 2017, o 09:11

Wszyscy byśmy chcieli być dobrze traktowani taka jest prawda. Bo inaczej świat by się szybko skonczył jakbyśmy z dnia nadzien wszyscy pozabijali :P

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do W pytaniach i odpowiedziach