Strona internetowa z alarmami dla sklepów i zabezpieczeniami?

Awatar użytkownika

Postautor: manualnyMarian » 13 cze 2017, o 18:53

Witam użytkowników forum. Jestem właścicielem sklepu z biżuterią i potrzebuję założyć tam alarm. Wyposażyłem się już w rolety antywłamaniowe i chciał bym jeszcze dodatkowo kupić alarm wysokiej klasy. Wiecie na jakiej stronie znajdę sprzęt najlepszych producentów?

Postautor: geutermia » 13 cze 2017, o 21:21

Wysłałam ci na priv namiary na gościa u którego ja kupowałam cały zestaw wraz z kamerami i rejestratorem. Z tego co wiem to nie ma on swojej strony internetowej ale jest przedstawicielem kilku znanych marek więc wyśle ci katalog i ewentualnie pomoże w wyborze :)

Postautor: zaczarowana » 13 cze 2017, o 22:11

Polecam zajrzeć na stronę http://www.itchome.pl/. Firma specjalizuje się w systemach zabezpieczeń i dostaniesz u nich praktycznie wszystko. Sama kupowałam tam alarmy sklep który posiadam wyposażony był w detektory ruchu i zostały one połączone właśnie z tym sprzętem.

Awatar użytkownika

Postautor: EdwinCzwartkowy » 14 cze 2017, o 01:10

Wysłałem ci na pw numer do firmy która u mnie instalowała zabezpieczenia. Oni zajmują się nie tylko montażem ale także sprzedażą i mają produkty renomowanych firm w naprawdę korzystnych cenach

Awatar użytkownika

Postautor: bootelkowy348 » 14 cze 2017, o 02:54

Nie wiem czy się orientujesz ale sam alarm nie wystarczy. Do tego na pewno będzie trzeba dokupić odpowiednie czujniki chyba że masz na myśli po prostu system alarmowy. Jeżeli interesuje cię sama centrala to na pw wysłałem ci link do bardzo fajnej strony :)

Awatar użytkownika

Postautor: manualnyMarian » 14 cze 2017, o 05:49

Oczywiście interesuje mnie cały zestaw. Sklep nie jest duży więc wystarczy tutaj centralka z dwoma czujnikami ruchu. W przyszłości chciał bym założyć również kamery więc fajnie by było dostać sprzęt który potem będę mógł bez problemu połączyć z takimi kamerami.

Postautor: klinowa » 14 cze 2017, o 07:16

W takim razie najlepiej było by się dowiedzieć u kogoś kto taki sprzęt sprzedaje. Słyszałam że zdarza się ze produkty dwóch innych marek nie koniecznie chcą ze sobą poprawnie działać więc szkoda by było wywalić pieniądze w błoto :) Wysłałam ci jeszcze dwie strony na których ja sprawdzałam, może się przydadzą.

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do W pytaniach i odpowiedziach