Czy ktoś wykonuje instalacje sufitów napinanych na Śląsku?

Awatar użytkownika

Postautor: manualnyMarian » 22 maja 2017, o 01:28

Kilka dni temu trafiłem przypadkowo na coś co się nazywa sufitem napinanym. Przyznam, że po raz pierwszy miałem z nim do czynienia, ale trochę poczytałem o jego włąściwościach i wydaje się to być właśnie to czego szukam do mojego nowego domu. Widać, że jest to solidny sufit, który przy dobrym wykonaniu bardzo dobrze wygląda. Czy na terenie Śląska ktoś robi tego rodzaju sufity?

Awatar użytkownika

Postautor: EdwinCzwartkowy » 22 maja 2017, o 03:31

Pewnie firm budowlanych znajdziesz całe mnóstwo, ale takich, któe będą w stanie wykonać tego rodzaju sufit jest już niewiele. Trzeba się znać, jak choćby wtedy, gdy chcesz zainstalować sobie sufit z połsykiem.

Postautor: Vicktorino » 22 maja 2017, o 03:43

Witam, zdecydwowanie jestem fanką takich sufitów i powiem Wam, że żałuje że tak późno się zdecydwoałam na renowację w mojej kamienicy. Sufity są dość charakterystyczne, bo to wysokie budownictwo i wcześniej nie było ich widać, ale po zamontowaniu napinanych sufitów pomieszczenia wygląają super.

Awatar użytkownika

Postautor: manualnyMarian » 22 maja 2017, o 05:54

No tak, to już wszystko wiem, bo sam się trochę napatrzyłem na te sufity. Zależy mi jednak na tym, żeby kogoś profesjonalnego znaleźć do wykonania wszystkich prac łącznie z dostarczeniem materiału do budowy. Interesuje mnie teren Śląska...

Awatar użytkownika

Postautor: bootelkowy348 » 22 maja 2017, o 08:04

Nikt się nie kwapi z udzieleniem informacji, a tutaj sprawa jest wyjątkowo jasna, bo jest foiram, która większość tego rodzaju usług zapewnia. Zajrzyj tutaj http://e-investal.pl/tag/instalacja-sufitow-napinanych-katowice/ i przekonaj się sam. Instalacje sufitów napinanych na Śląsku wykonują od wielu lat.

Postautor: geutermia » 22 maja 2017, o 09:48

To jest właśnie to co powinno być podstawią działalności każdej firmy. Chodzi mi o dośwaidczenie. Mając takie zaplecze to już wiadomo, żę jest się czym pochwalić.

Awatar użytkownika

Postautor: KrisZ » 22 maja 2017, o 09:58

W branży budowlanej widać to wszystko bardzo dokładnie, tym bardziej jeśli mowa jest o specjalsitycznych produktach, a za takie na pewno można uznać sufity napinane. Tak jak ktoś już napisał wcześniej, po prostu trzeba się na tym doskonale znać.

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do W pytaniach i odpowiedziach