Produkcja reklam, czy warto zainwestować?

Awatar użytkownika

Postautor: dietetyczka » 8 maja 2017, o 19:17

Hej, prowadzę firmę, prosperujemy całkiem nieźlę, ale ostatnio czuję niedosyt, chciałabym, żeby firma nabrała rozpędu. Poważnie zastanawiam się nad taką profesjonalą promocją. Co o tym sądzicie? To dość droga sprawa i boję się, że zmarnuję pieniądze. Doradzicie coś?

Awatar użytkownika

Postautor: EdwinCzwartkowy » 8 maja 2017, o 19:57

Jeśli masz nieźle prosperującą firmę, a masz ochotę na więcej, to film reklamowy może być dobrą opcją. Nie bój się, kto nie idzie w przód, ten się stale cofa. :) Musisz tylko zadbać, żeby pokazała obraz firmy, który chcesz pokazać klientom. Kiedyś słyszałem, że Woodpecker MP robią fajne rzeczy, ale to musisz już sprawdzić, bo nie wiem dokładnie.

Awatar użytkownika

Postautor: dietetyczka » 8 maja 2017, o 22:48

No właśnie wiem, kiepska reklama może narobić kłopotu. Ja się kompletnie na tym nie znam, a chciałabym żeby było świetnie, pod każdym względem. Może polecicie jakąś firmę, najlepiej taką, która zajmie się tym kompleksowo? Proszę o jakieś opinie, doświadczenia...

Postautor: deszczowy » 8 maja 2017, o 23:05

Hej, masz racje, jeśli chodzi o produkcję reklam, to lepiej zaufać specjalistom, bo jak czasami patrzy się na niektóre reklamy, to ręce opadają...Ja kiedyś korzystałem właśnie z usług http://woodpeckermp.pl/produkcja-reklam/ i mogę Ci powiedzieć, że będą to dobrze zainwestowane pieniądze, które z czasem do Ciebie wrócą. Super studio, dobre przygotowanie, kreatywność, nowoczesny sprzęt, czyli wszystko co potrzeba. Mają też indywidualne podejście do klienta, więc jeśli masz jakieś specjalne życzenia, to są na to otwarci i zrobią wszystko, żebyś była zadowolona z efektu. :)

Postautor: mistrzyni_joana » 9 maja 2017, o 01:07

Jasne, nakręć telefonem czy domowym aparatem, efekt będzie taki sam.

Postautor: ozon » 9 maja 2017, o 03:13

Jak czasami się czyta te komentarze...jak ktoś się nie zna na biznesie, to nie wie jak ważna jest reklama. Zgadzam się, że warto podejść do sprawy profesjonalnie, a zainwestowane pieniądze szybko się zwrócą :) jak się w to wkręcisz i zobaczysz efekty, to nie będziesz mogła przestać!

Awatar użytkownika

Postautor: dietetyczka » 9 maja 2017, o 05:22

Wielkie dzięki za pomoc, myślę, że zdecyduję się zainwestować, a co! :)

Postautor: deszczowy » 9 maja 2017, o 05:51

nie ma sprawy ;)

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do W pytaniach i odpowiedziach