Polećcie proszę jakies skuteczne koncentraty do skóry suchej

Awatar użytkownika

Postautor: monogamistka31 » 14 mar 2017, o 02:22

Witam. Chyba się starzeje bo nie umiem inaczej wyjasnić faktu ze moja skóra stala się taka sucha i zniszczona. Próbowałam juz róznych kosmetykow i nic nie przyniosło skutecznych efektów. Moze Wy znacie jakieś dobre koncentraty?

Postautor: mistrzyni_joana » 14 mar 2017, o 03:03

Oj, kochana, sucha skóra może mieć znacznie więcej przyczyn. Ja tam raczej dopatrywałabym się ich w zanieczyszczonym powietrzu, a nie w mijających latkach. ;) A jeśli interesują Cię koncentraty do skóry suchej, zerknij tutaj: https://www.floslek.pl/10,katalog_pharma/216,dermo_expert_pielegnacja_specjalistyczna.html. Skuteczne i bardzo delikatne receptury. Dlatego można stosować także do skóry wrażliwej.

Postautor: klinowa » 14 mar 2017, o 04:15

Tak, to naprawdę dobry wybór. FLOSLEK znam już od jakiegoś czasu i jeszcze się na nich nie zawiodłam. Wszystkie kosmetyki mają naprawdę starannie opracowane receptury, a ich stosowanie to prawdziwa przyjemność. Tak więc ja też polecam! Myślę, że te koncentraty do skóry, które mają w ofercie, też będą bardzo dobre.

Awatar użytkownika

Postautor: monogamistka31 » 14 mar 2017, o 04:30

No to mnie przeknałyście i zobacze jak działa ten koncentrat do skóry wrazliwej. Oby tylko był warty swojej ceny.

Postautor: mistrzyni_joana » 14 mar 2017, o 06:25

Nie martw się, na pewno będzie wart jeszcze więcej. Już po kilku zastosowaniach zauważysz różnicę, a pomyśl tylko ile zaoszczędzisz, nie próbując innych preparatów, kremów itp. :)

Postautor: klinowa » 14 mar 2017, o 08:01

Ja też uważam, że nie ma czego się obawiać. Akurat do Floslek.pl zaufanie mam absolutne, choć na początku też trudno było mi się przekonać. A teraz już mam pewność, że tak przyjaznych dla mojego ciała kosmetyków raczej nie kupię u kogo innego.

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do W pytaniach i odpowiedziach