Kto sprzeda nowe łożyska toczne w dobrej cenie?

Awatar użytkownika

Postautor: bootelkowy348 » 9 mar 2017, o 02:09

Szukam hurtowni lub bezpośredniego producenta łożysk tocznych. Najlepiej jak by to były łozyska polskie, ewentualnie jakieś innej znanej firmy. Nie interesuje mnie chińszczyzna nie uwzględniająca żadnych norm jakości, czego na rynku jest teraz cała masa.

Awatar użytkownika

Postautor: EdwinCzwartkowy » 9 mar 2017, o 04:53

Jesli interesują Cię zakupy hurtowe, możesz spróbować w firmie abcnc.pl. Oni mają duży sklep z częściami do obrabiarek przemysłowych i do innego rodzaju maszyn. Na pewno będą mieli w ofercie też łożyska.

Awatar użytkownika

Postautor: EdwinCzwartkowy » 9 mar 2017, o 07:10

A jaki konkretnie rodzaj łożysk tocznych Cię interesuję?

Awatar użytkownika

Postautor: bootelkowy348 » 9 mar 2017, o 07:46

Konkretnie chodzi mi o łożyska w formie tulei, oczywiście musza to być łożyska toczne. Znam wymiary, ale nie będę tutaj pisał. Po prostu szukam adresów do firm, które takie łożyska albo sprzedają, albo produkują. Tyle.

Postautor: zegarmaster » 9 mar 2017, o 08:41

No to kolega wcześniej dobrze sugerował nazwę sklepu. Tutaj masz bezpośredni adres to tej grupy części, która Cie interesuję abcnc.pl/lozyska-liniowe-tuleje-toczne-kh. Ja specjalnie się na tym nie znam, ale to chyba właśnie są te łożyska toczne, o których pisałeś. Masz tu dokładne wymiary (ja nie wiem jak je odczytać) no i ceny. Pewnie jak będziesz chciał zamówić większa ilość, to można się dogadać w sprawie jakieś zniżk. Ja bym próbował.

Awatar użytkownika

Postautor: bootelkowy348 » 9 mar 2017, o 10:04

Spoko, dzieki za adres. Jeszcze u nich niczego wcześniej nie kupowałem, ale zobaczę jakiej jakości mają towar. Pozdro!

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do W pytaniach i odpowiedziach