Warto kupić panele fotowoltaiczne? Jakich oszczednosci mozna sie spodziewac?

Awatar użytkownika

Postautor: KrisZ » 23 lut 2017, o 23:51

Ze wzgledu na coraz droższy prąd zastanawiam się nad zakupem paneli fotowoltaicznych na dom. Kiedyś słyszałem że to się nie opłaca bo niby słonecznych dni mamy za mało w naszej szerokości geograficznej ale mimo wszystko coraz wiecej ludzi sie decyduje dlatego podejrewam ze jednak ma to sens. Jakie jest wasze zdanie?

Awatar użytkownika

Postautor: bułka_z_Paradyża » 24 lut 2017, o 01:21

Osobiście uważam że warto. Zamawiałam w firmie Soltec wiec zapłaciłam niedużo, dodatkowo uzyskałam wszystkie niezbedne informacje i pomoc w doborze najoptymalniejszego rozwiazania i dziś cieszę się ze ponad 2000 złotych zostaje mi w kieszeni. Z konkretów to mam instalacje o mocy 4KW, która działa bezawaryjnie już 3 rok. Mówi się że żywotność ogniw to ponad 30 lat, ale w praktyce podobno wychodzi dłużej.

Awatar użytkownika

Postautor: bootelkowy348 » 24 lut 2017, o 03:17

Też polecałbym Soltec bo to sprawdzona i duża firma, która ma w ofercie naprawdę dobre produkty które beda ci słuzyc latami bez usterek i koniecznosci napraw. Wyliczenia koleżanki są z grubsza słuszne bo przy instalacji 4KW mniej wiecej takich oszczednosci nalezaloby sie spodziewac. Moje zdanie jest takie ze jak najbardziej warto.

Awatar użytkownika

Postautor: KrisZ » 24 lut 2017, o 04:58

A mogę prosić bezpośredni link do tych paneli?

Awatar użytkownika

Postautor: bułka_z_Paradyża » 24 lut 2017, o 07:27

Jasne - http://www.soltec.sklep.pl/panele-sloneczne-c-2_7.html. Znajdziesz tam dużo najróżniejszych paneli słonecznych, wszystkie z gwarancjami itd. Jeśli jestes zdecydowany to od razu kontaktuj się z obslugą i niech ci dokladnie powiedzą które panele fotowoltaiczne najlepiej się u ciebie sprawdzą. Pozdrawiam serdecznie i dużych oszczednosci zycze :)

Awatar użytkownika

Postautor: KrisZ » 24 lut 2017, o 09:00

Dzieki bardzo :). Jestem zdecydowany wiec zamykam temat i reszte zalatwiam z firmą.

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do W pytaniach i odpowiedziach