Co sądzicie o tym studiu fotograficznym w Warszawie?

Postautor: letniskowa » 16 lut 2017, o 08:20

Cześć. Chciałabym zrobić zdjęcia do folderu zleceniodawcy i w tym celu chcę wynająć studio. Dowiedziałam się, że jeśli chodzi o studio fotograficzne Warszawa ma do zaoferowania takie miejsce https://bakarum.pl/ i że bardzo się opłaca tam iść i robić zdjęcia. Macie jakieś doświadczenia z tym studiem? Warto?

Postautor: agregat » 16 lut 2017, o 09:34

Moim zdaniem warto. Byłem tam już i wiem, że mają cały potrzebny sprzęt do tego, żeby sobe sesję zdjęciową ogarnąć. Lampy, statywy, nawet jest garderoba, gdyby to wbyła jakaś fashion sesja i potrzeba przebierać modeli i modelki. Nie pożałujesz :)

Postautor: mistrzyni_joana » 16 lut 2017, o 09:46

Ja też się zgadzam z kolegą powyżej. Warto. Jedno z nielicznych miejsc w Warszawie, gdzie można tak dobrze zdjęcia zrobić. I jeszcze cykloramę do tego mają, różne tła kartonowe i inne, więc naprawdę można się popisać swoimi umiejętnościami i nie martwić o szczegóły techniczne

Postautor: letniskowa » 16 lut 2017, o 11:44

W takim razie jednak okazuje się, że idealnie trafiłam. Dobra, dzięki za Wasze opinie, zabieram się do planowania sesji właśnie w tym miejscu i mam nadzeje, że zdjęcia wyjdą idealne :)

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do W pytaniach i odpowiedziach