Pomóżcie mi odzyskać odszkodowanie za wypadek w Warszawie

Postautor: klinowa » 15 lut 2017, o 03:52

Jestem osobą niepełnosprawną, na którą cały świat się chyba wypiął. Pozostaje mi teraz wegetować na podstawie niskiej renty, która nijak się ma do potrzeb człowieka, który chce normalnie żyć. Miałam wypadek w pracy i teraz chciałabym odzyskać należne mi pieniądze z odszkodowania, bo się dowiedziałam, że jest taka możliwość. Czy znacie jakąś firme, która gwarantuje w tym przypadku sukces?

Postautor: mistrzyni_joana » 15 lut 2017, o 04:31

Witaj, na początku bardzo Ci współczuje tego, że musisz teraz znosić niedogondości, ale mam nadzieję, że będę mogła Ci pomóc. Znam firmę Safe Group, która specjalizuje się w dochodzeniu roszczeń dla swoich klientów. Mi także pomogli, a starałam się samodzielnie odzyskać pieniadze przez wiele miesięcy. Nagle jak za dotknięciem różdżki sprawa przybrała inny wymiar...

Postautor: klinowa » 15 lut 2017, o 07:03

No też bym tak chciała. Dzięki za okazane współczucie, ale bardziej od niego potrzebuję raczej pieniędzy, które pozwolą mi godnie żyć, a które mi się należą...

Postautor: zegarmaster » 15 lut 2017, o 07:53

Koleżanka ma rację co do rzetelności tej firmy. Prowadzą sprawy bardzo profesjonalnie i co ważne nie pobierają za nie żadnych pieniędzy. Prowizja jest udzielana dopiero w momencie, kiedy na konto kontrahent, w tym przypadku Ciebie wpłyną pieniądze z odszkodowania. Prawda, że to uczciwy układ? Żadnych pieniędzy z góry i to mi się akurat podoba.

Postautor: swojak » 15 lut 2017, o 08:03

To bardzo uczciwy ukłąd, którego jednak inne firmy nie przestrzegają. Zajrzyj tutaj strefaodszkodowan24.pl/odszkodowania-powypadkowe/ i zobacz co Ci się należy w związku z wypadkiem, a należy Ci się sporo. To najlepsza firma, która załatwia odszkodowania powypadkowe Warszawa to tylko jedno z miast w któych działa.

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do W pytaniach i odpowiedziach