Gdzie zamawiacie stoiska na targi?

Awatar użytkownika
Posty: 66
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 12:09

Gdzie zamawiacie stoiska na targi?

Postautor: manualnyMarian » 3 lut 2017, o 04:55

Cześć! Gdzie zwykle zamawianie stoiska na targi? Tylko proszę o namiary na porządne firmy które robią to solidnie i możliwie niedrogo bo mimo że nie dysponuję dużymi srodkami to chciałbym żeby wszystko miało ręce i nogi. Pozdrawiam i z góry dziekuje za odpowiedzi.

Awatar użytkownika
Posty: 96
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 12:11

Gdzie zamawiacie stoiska na targi?

Postautor: EdwinCzwartkowy » 3 lut 2017, o 06:14

Na stoiskach nie można oszczedzać, bo jednak jest to najważniejsza reklama Twojej firmy. Z drugiej strony doskonale rozumiem że nie zawsze są srodki na takie rzeczy z tym że jak najbardziej da się to zrobić bardzo solidnie i estetycznie za nieduże pieniadze tutaj - versus-targi.pl/. Ich stoiska targowe mają w sobie to coś, są oryginalne, przemyślane i wyrózniają się spośród wszystkich innych, a co do kosztów oferta jest z pewnością jedną z najbardziej atrakcyjnych.

Posty: 56
Rejestracja: 17 lut 2016, o 13:46

Gdzie zamawiacie stoiska na targi?

Postautor: geutermia » 3 lut 2017, o 06:48

hejka, w Versus zamówiliśmy już wiele różnych stoisk na imprezy krajowe i zagraniczne i rzeczywiście bardzo fajnie wychodzą im te realizacje. Od kiedy z nimi wspołpracujemy to na każdych targach kreci sie wokół nas zdecydowanie wiecej osób co sie niewatpliwie przekłada na sprzedaż. Jako osoba odpowiedzialna za reklamę i marketing w większej firmie bardzo polecam bo to po prostu profesjonaliści którym można zaufać. Pozdrawiam serdecznie.

Awatar użytkownika
Posty: 99
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 12:12

Gdzie zamawiacie stoiska na targi?

Postautor: bootelkowy348 » 3 lut 2017, o 09:40

Wytłumaczcie mi bo nie rozumiem gdzie jest sens wydawania kasy na stoiska które posłużą może kilka razy, czy sprzedaż wzrośnie czy nie również trudno określić. Jakie masz dowody ze akurat w wyniku nowego stoiska wiecej klientów korzysta z waszych usług?

Awatar użytkownika
Posty: 96
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 12:11

Gdzie zamawiacie stoiska na targi?

Postautor: EdwinCzwartkowy » 3 lut 2017, o 09:50

Marketing jest bardzo ważny w każdej firmie, w każdej branży i tego podważyć nie można bo to oczywiste. Jeśli przestaniesz istnieć na imprezach, targach branżowych a już w ogóle ignorując pozostałe gałezie reklamy to wróże ci bardzo szybki koniec działalności. Żyjemy w takich czasach gdzie oprócz dobrego produktu czy usługi trzeba go jeszcze odpowiednio przedstawić. A przełożenie na sprzedaż? Uwierz mi że każde przedsiebiorstwo ma wskaźniki które to sledzą i nikt by nie zawracał sobie tym głowy gdyby nie było warto.

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do W pytaniach i odpowiedziach