Szukam dobrej firmy, która robi szkolenia z kreatywności

Postautor: klinowa » 20 sty 2017, o 02:11

Chciałabym, aby moi pracownicy trochę odzyli i trochę stali się bardziej innowacyjni. Dlatego pomyślałam o tym, by zorganizowac im szkolenie bądź tez warsztaty z kreatywności. Czy znacie jakas dobra firme, która robi szkolenia z kreatywności?

Postautor: mistrzyni_joana » 20 sty 2017, o 04:53

no co jak co, ale teraz bez kreatywności to ciezko zyc ;) wiec trzeba dzialac i stale się rozwijac, nie da się tego ukryc

Postautor: letniskowa » 20 sty 2017, o 06:39

Jeśli o szkolenia to wg mnie ciekawe szkolenia robi http://generatorpomyslow.pl/ sa tam ludzie którzy zajmuja się coachingiem wiec to tez jest innego rodzaju spojrzenie na kreatywność. Maja szkolenia dla biznesu no wiec pracownicy mogą naprawdę dużo skorzytsac.

Awatar użytkownika

Postautor: bułka_z_Paradyża » 20 sty 2017, o 07:04

wiesz, z ta kreatywnościa to jest tak, ze ja ma każdy, ale każdy musi ja w sobie odkryc. Niektorzy mówia, ze nie możesz zjesc ciastko i mieć ciastko a niektórym to się udaje ;) i o to wlasnie chodzi.

Awatar użytkownika

Postautor: monogamistka31 » 20 sty 2017, o 09:41

teraz jest akurat wiele firm szkoleniowych, które wlasnie oferuja warsztaty z kreatywności dla przedsiębiorców lub w ogóle treningi kreatywności. to jest fajne, że wreszcie w Polsce też ludzie zrozumieli, że to też jest wazne.

Postautor: letniskowa » 20 sty 2017, o 10:18

No jeśli chodzi o Generator Pomysłów to oni nie skupiją się jedynie na kreatywności, ale też mają szkolenia, które ułatwiają bycie liderem jak np. szkolenie z tego jak prezentować i jak robić wystapienia. Tego warto się uczyć, jeśli chcemy być serio rzetelnym liderem. A wiadomo, że wystąpienia publiczne dla wielu osób to jednak jest nie bagatelny stres.

Postautor: geutermia » 20 sty 2017, o 10:47

no stres, ale jak nie przećwiczysz czegoś, to nigdy niczego się nie nauczysz, taka prawda.

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do W pytaniach i odpowiedziach