Jak można dbać o elastyczność skóry?

Awatar użytkownika

Postautor: monogamistka31 » 31 sie 2016, o 00:56

Siema, bardzo dużo pracuję praktycznie od rana do wieczora. jestem trochę przemęczona i w związku z tym moja skóra jest trochę zaniedbana. Straciła swoja elastyczność i już nie jest taka nawilżona i gładka jak wcześniej. Co mogę zrobić, żeby jakoś ja uratować? Martwi mnie to bo mam dopiero dwadzieścia sześć lat, a moja skóra już jestw fatalnym stanie.

Awatar użytkownika

Postautor: AugustaMangusta » 31 sie 2016, o 03:27

Najlepiej działać od środka tak, żeby skóra dostała odpowiednią dawkę zdrwoych substancji wzmacniających. Ja biorę suplementy takie jak tutaj. kolagenowysklep.pl/oferta/suplementy-diety/witamina-c-olway-100-kapsu%C5%82ek-detail. Moja skóra jest w bardzo dobrym stanie, jest nawilżona, gładka, bez zmarszczek, a nie jestem już najmłodsza ;) Także myślę, że u ciebie tez zadziała, tylko musisz stosować je regularnie, żeby zobaczyć efekty. Moim zdaniem to jest dużo lepsze niż tysiące kremów.

Postautor: ozon » 31 sie 2016, o 04:29

Ja bym spróbował kolagenu Graphite. Jest wyjątkowo skuteczny. No i przede wszystkim jego działanie jest potwierdzone naukowo, także masz pewność, ze w twoim przypadku też zadziała i że nie wyrzucasz pieniędzy w błoto. Musisz mieć zbilansowaną dietę dobrze się odżywiać i uzupełniać braki suplementami, ale musisz nad tym panować. kontrolować co jesz.

Postautor: zaczarowana » 31 sie 2016, o 06:54

Takie jest życie ludzi korporacji. Nie mają czasu nawet porządnie się wyspać i zadbać o swoje podstawowe potrzeby. Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem dla ciebie będzie jak weźmiesz sobie wolne. Odpoczniesz sobie, może wyjedź w jakieś miejsce odludne, wyłącz komórkę. Praca to nie jest całe życie, potrzebny jest pewien balans. Inaczej prędzej czy później wypalisz się i nie będziesz już miała ochoty nic robić.

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do W pytaniach i odpowiedziach