Pięćdziesiątka mojego męża - bezpieczne rozrywki.

Postautor: letniskowa » 11 sty 2017, o 19:05

Kochani, organizuję właśnie 50. urodziny mojego męża i nie mam pojęcia jakie atrakcje zapewnić. Mąż uwielbia spędzać aktywnie czas razem z kolegami, albo przesiadywać przed telewizorem (też razem z nimi) i oglądać mecze piłkarskie. Może znacie jakieś fajne rozrywki dopasowane do ich pasji?

Postautor: agregat » 11 sty 2017, o 20:36

Żona też nie dawno organizowała mi urodziny i zaprowadziła nas po prostu do pubu z piłkarzykami, meczem i świetnym piwem – zabawa niesamowita, pod koniec trochę nudno się robiło, ale polecam:)

Postautor: letniskowa » 11 sty 2017, o 22:42

Nie chodzi o to, aby pójść posadzić ich w ławkach i będą siedzieć, pić i gadać tak samo jak co weekend. To jest półwiecze jego życia, zabawa musi być ekstra!

Postautor: mistrzyni_joana » 12 sty 2017, o 00:49

Piłka nożna i aktywność? Wiem coś o tym połączyć można to z dobrą zabawą jedynie z odpowiednią firmą, która organizuje zabawy integrujące dla firm, urodziny dla dzieci, ale także ratuje z takich opresji jak Twoje. Bubble soccer będzie doskonałym rozwiązaniem, wpakujesz staruszków w powietrzne kule i będą grali w nogę – więcej możesz poczytać na http://www.funandplay.pl/bv_event/bubble-soccer/, ale z pewnością spodoba im się ta zabawa:)

Postautor: klinowa » 12 sty 2017, o 03:05

Tak, tak, też polecam tę firmę, z tym że ja brałam udział w ludzkich piłkarzykach. Zapakowali nas w specjalne uprzęże i graliśmy w piłkę, jakbyśmy byli barowymi piłkarzykami. Zabawa jest świetna i mega zabawna – dość trudno się gra kiedy połowa uczestników pęka ze śmiechu:) Poczytaj o tym na http://www.funandplay.pl/bv_event/mega-pilkarzyki/ i zapoznaj się z regułami, a może przypadnie Ci ta rozrywka do gustu.

Postautor: swojak » 12 sty 2017, o 06:03

50-letni facet ma brać udział w takich zabawach? Trochę chyba Wam się pomieszało w głowach, tutaj raczej pomoże jedynie bon do geriatry, a nie takie zabawy.

Postautor: letniskowa » 12 sty 2017, o 08:57

No chyba Pan się trochę pomylił. Skorzystałam z usług tej firmy, a mój mąż był wniebowzięty. Do dziś przesiadują z kolegami wspominając tamten dzień. Zabawa, śmiech, rywalizacja i wspomnienia to wszystko pozwoliło uczynić ten dzień jednym z najlepszych w jego życiu.

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do O rozrywce