Organizacja imprezy firmowej w okolicy stolicy.

Awatar użytkownika

Postautor: KrisZ » 5 wrz 2016, o 22:21

Witam wszystkich. Ostatnio powiększył nam się zespół i w ramach tego chcemy zorganizować imprezę firmą. Czy znacie może kogoś sprawdzonego kto jest w stanie coś takiego przygotować od początku do końca? Nie mamy czasu na zrobienie tego we własnym zakresie dlatego szukam kogoś sprawdzonego ;)

Awatar użytkownika

Postautor: bootelkowy348 » 6 wrz 2016, o 00:54

Kiedyś korzystałem z usług takiej jednej firmy i byłem bardzo zadowolony. Wszystko na najwyższym poziomie i dopięte na ostatni guzik. Wejdź sobie na lukanowscyep.pl i tam zobacz ofertę. Polecam firmę, bo wiem że z nimi mogę załatwić wszystko i nie martwić się o to czy ktoś czegoś nie dopilnuje.

Awatar użytkownika

Postautor: monogamistka31 » 6 wrz 2016, o 02:49

Również korzystałam z usług tej firmy. Jest to jedna z lepszych agencji zajmujących się organizacją imprez dla firm w Warszawie i mogę polecić ją każdemu ;) Jeżeli zależy ci na czymś sprawdzonym i zrobionym od a do z to dobrze trafiłeś ;) Zresztą, na stronie masz wszystko napisane co i jak.

Postautor: letniskowa » 6 wrz 2016, o 04:58

Na stronę trafiłam co prawda dopiero niedawno ale jesteśmy w trakcie ustalania szczegółów organizacji konferencji. Firma bardzo rzetelna, nie owija w bawełnę i mówi wprost co jest w stanie załatwić a co nie. Więcej takich firm, bez zbędnego ściemniania, tylko czysta i bezpośrednia współpraca.

Postautor: swojak » 6 wrz 2016, o 07:01

Widziałem na stronie że zajmują się organizacją różnych rzeczy. Moje pytanie jest takie, czy wie ktoś może czy firma jest w stanie organizować gale? Chcemy w mieście zrobić przyznanie nagród dla sportowców i szukamy właśnie kogoś z doświadczeniem w organizowaniu imprez tego typu.

Awatar użytkownika

Postautor: bootelkowy348 » 6 wrz 2016, o 08:12

Najlepiej będzie jak do nich zadzwonisz i dowiesz się wszystkiego. Widziałem że wcześniej organizowali takie rzeczy ale tutaj firma zapewnia indywidualne podejście do każdego klienta. Ciężko powiedzieć czy coś takiego zrobią ale jeżeli chodzi o możliwości to myślę że bez problemu ;)

Awatar użytkownika

Postautor: KrisZ » 6 wrz 2016, o 08:35

Dzięki za odpowiedzi. Czytałem w internecie opinie na temat kilku firm oraz o tej o której piszecie i ona wypada chyba najlepiej. Temat do zamknięcia. Pozdrawiam ;)

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do O rozrywce