Jakie lampy do kuchni wybrać?

Postautor: mistrzyni_joana » 10 lip 2018, o 04:11

Obecnie multum ludzi kusi się na innowacyjne połączenia. Ogarniam to z własnego doświadczenia. Ostatnio pragnęłam zrobić takie zestawienie. Od dawna podobały mi się klasyczne lampy. Więc pomyślałam, że zestawię oryginalną lampę vintage z nowoczesnym wnętrzem mojej chaty. A poza tym bardzo spodobały mi się lampy loftowe. Wymyśliłam, że coś tego stylu mógłbym dać do swojej pracy. Z pewnością będzie to atrakcyjna dekoracja. Możliwe, że w przyszłości jeszcze zmienię oświetlenie w całym mieszkaniu, jednak obecnie niech pozostanie jak dawniej. :D

Postautor: klinowa » 10 lip 2018, o 04:59

Mi szalenie się podobają nowoczesne lampy kuchenne wiszące. One obecnie są na topie, toteż ja je ostatnio sobie wybrałam. Myślę, że doskonale wyglądają w kuchni. Być może zamówię także lampy pokojowe stojące. A wówczas mój dom z pewnością będzie modnie wyglądał. Według mnie lampy dają mnóstwo uroku do mieszkania, no i powinny w szczególności pasować do wnętrza, dlatego też trzeba je kupować z wyczuciem.

Postautor: agregat » 10 lip 2018, o 07:51

Powstało co niemiara pomysłów na danie ładnego oświetlenia do chaty. Wiele osób kusi się na przeróżne połączenia. Super rzeczą są nietuzinkowe lampy podłogowe stojące. Tego rodzaju lampę dałem do swojego pokoju dziennego. Muszę powiedzieć, że to idealne rozwiązanie jak chcemy światła, a lampa sufitowa daje za dużo światła. Na dodatek niedawno wykonywałem remont łazienki i zdecydowałem się na oświetlenie LED sufitowe. Wpierw rozważałem o lampach sufitowych, ale mój kumpel polecił mi tego typu rozwiązanie. Świetnie, że go posłuchałem, gdyż z takim sposobem o wiele lepiej się żyje, a na dodatek takie światło w toalecie jest przyjemniejsze. ;)

Postautor: ozon » 10 lip 2018, o 08:13

Bardzo popularną rzeczą są lampy vintage. Trochę wiem o tym, gdyż moja narzeczona jest dekoratorką mieszkań i cały czas słyszę o rozmaitych rozwiązaniach w wystroju domu. Ostatnio dostała istotne zlecenie i bardzo chciała połączyć tradycyjne lampy z innowacyjnym wnętrzem. Była wkurzona, ponieważ przenigdzie nie mogła odnaleźć odpowiednich lamp. Chciałem jej pomóc. Więc w Yahoo wystukałem właściwe wyrażenia i znalazłem pewną stronę internetową, na której znalazłem piękne lampy. Ależ Lidka była zachwycona. Od ręki zamówiła. W ciągu czterech tygodni wykonała zlecenie. Dostała doskonałe rekomendacje. :)

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Wasze oraz nasze domy i ogrody