Poszukuję sklepu w Poznaniu z szafami przesuwnymi.

Awatar użytkownika

Postautor: modulator82 » 4 kwie 2017, o 20:33

Wiem, co niektórzy mówią o takich szafach, że to bezguście i wprowadzenie kloca do przestrzeni domowje, ale wierzcie mi, lub nie, mi takie szafy się podobają. Przede wszystkim na swoją funkcjonalność. Wobec tego szukam teraz jakiegoś dobrego sklepu w Poznaniu z szafami przesuwnymi, który oferuje je w dobrych cenach.

Postautor: letniskowa » 4 kwie 2017, o 21:12

Tylko cena Cię interesuje? A wygląd? Chyba warto, jak już decydujesz się na szafę przesuwną, to zwrócić bardziej uwagę na to, jak ona będzie wyglądać. Gdzie w ogóle chcesz ją postawić?

Awatar użytkownika

Postautor: modulator82 » 5 kwie 2017, o 00:12

Myślałem szczerz emówiąc o zamówieniu dwóch szaf. Jedna stanęłaby w salonie, a druga, tradycyjnie w sypialni.

Awatar użytkownika

Postautor: KrisZ » 5 kwie 2017, o 00:22

Boże pokój chcesz oszpecić paskudną szafą… szczyt bezguścia stary.

Postautor: mistrzyni_joana » 5 kwie 2017, o 00:31

A wiecie co? Ja uważam inaczej. Myślę, że kolega dobrze chce wybrać. Tym bardziej, że te dzisiejsze szafy przesuwne wyglądają zupełnie inaczej niz te, które zamwiało się jeszcze kilka lat temu. Dzisiaj mogą mieć ładne szklane, czy nawet bambusowe drzwi. Kwestia znalezienia dobrego dostawcy. A myślę, że ja mogę polecić jednego znajlepszych. Mianowicie mówię o ABart Project. Jak sobie zobaczysz ich ofertę, to będziesz wiedział, że to strzał w dyszkę ;)

Awatar użytkownika

Postautor: modulator82 » 5 kwie 2017, o 02:13

Tylko jeszcze jakbyś mi podała jakiś adres do ich strony internetowej, cz coś, bo byłbym bardzo wdzięczny ;)

Postautor: mistrzyni_joana » 5 kwie 2017, o 05:06

Oczywiście. Łap o drazu link do szaf przesuwnych http://szafy-kuchnie.net/szafy-przesuwne/. Mi szczególnie podoba się to, że tak naprawdę można je dostosować do każdego pomieszczenia. Taka szafa przesubna to możliwość połączenia tradycyjnego wyglądu z nowoczesną funkcjonalnością. Dlatego też cieszą się coraz większą popularnością zarówno w domach, jak i w biurach. Co do zaś samego sklepu, to szukałam również w Poznaniu szaf przesuwnych. Trafiłam na nich w sumie przypadkiem, odezwałam się i bardzo szybko odpowiedzieli. Dogadałam się z nimi odnośnie wymiarów, podziałali równie szybko, jak mi odpowiedzieli i teraz mam elegancką szafę przesuwną :)

Awatar użytkownika

Postautor: modulator82 » 5 kwie 2017, o 06:34

No i spuer, dzięki wielkie!

Postautor: mistrzyni_joana » 5 kwie 2017, o 08:02

Drobiazg ;)

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Wasze oraz nasze domy i ogrody