Szukam automatycznych drzwi w Poznaniu, polećcie jakąś firmę.

Awatar użytkownika

Postautor: manualnyMarian » 31 sty 2017, o 02:38

Witam serdecznie. Szukam firmy, która oferuje uslugi w zakresie sprzedazy i montazu automatycznych drzwi. Szukam drzwi do dosyć dużego biura, do działu gdzie odbywa się kontakt z Klientami. Czasami „przewija” się tam sporo ludzi i wydaje mi się, że drzwi automatyczne usprawniłyby funkcjonowanie biura na co dzień. Szukam dobrej firmy z Poznania (okoloce Poznania również wchodzą w grę), która nie proponuje cen z kosmosu ;) Czy możecie coś polecić?

Awatar użytkownika

Postautor: EdwinCzwartkowy » 31 sty 2017, o 04:09

Witam. Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze w biurach sprawdzają się liniowe drzwi automatyczne Poznań, tutaj jednak po bokach powinno byc dostatecznie duzo miejsca na zamontowanie. Są one bardzo eleganckie i ładnie się prezentują. Jeśli szukasz firmy z Poznania to mogę Ci polecic http://drzwiwloskie.pl/drzwi-automatyczne/. To firma, która działa na rynku juz dobre 10 lat i w ofercie dostępne s ą również drzwi akutomatyczne. Pozdrawiam!

Awatar użytkownika

Postautor: bootelkowy348 » 31 sty 2017, o 05:20

Witaj, Polecam Ci DOM-BUD Serwis. Można liczyć na fachowe doradztwo i nowoczesne rozwiązania. 3 lata temu kupiłem tam drzwi automatyczne i działają bez zarzutu. Z racji tego, że w pomieszczeniu mało miejsca, zdecydowałem sie na teleskopowe z kontrolą dostępu, funkcja śluzy i z zamykaniem w razie napadu za pomocą jednego przycisku,. Jeśli zalezy ci na oszczednosci miejsca, to teleskopowe są najlepszym rozwiazaniem. Pozdrawiam

Awatar użytkownika

Postautor: KrisZ » 31 sty 2017, o 07:18

Witam. Jeśli interesuja Cie drzwi automatyczne Poznań cie nie zawiedzie, na pewno ;) firma o ktorej mowa wyzej, to bardzo dobry dostawca podłóg z włoch, cudo! Naprawdę piękne. Drzwi automatycznych nigdy tam nie kupowałem, ale na pewno są dobrej jakosci, bo to porzadna firma.. pozdrawiam

Awatar użytkownika

Postautor: manualnyMarian » 31 sty 2017, o 08:19

Dzięki za wasze odpowiedzi. Rzeczywiscie, chyba zdecyduje sie na drzwi teleskopowe, aby zaoszczedzic troche miejsca.. Automatyzacja budynku polega na podłączeniu do istniejących systemow sterowania?

Awatar użytkownika

Postautor: KrisZ » 31 sty 2017, o 09:32

tak

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Wasze oraz nasze domy i ogrody