Szukam opinii o roletach dzień noc

Postautor: mistrzyni_joana » 4 sty 2017, o 03:12

Czy warto montować rolety dzień noc. Jak to się prezentuje we wnętrzach?

Postautor: klinowa » 4 sty 2017, o 05:25

Ja mam rolety dzień noc z tego sklepu moreno.zaluzje-warszawa.eu/zaluzje-plisowane. Mam je zamontowane w sypialniach. Generalnie te rolety mają dwie opcje zasłaniania. Opcja dzień, kiedy część „pasków” jest schowana, i opcja noc, kiedy wszystkie paski są na swoim miejscu i roleta całkowicie zasłania okno. U nas takie rozwiązanie się sprawdziło. Jest spory wybór kolorów, ale też materiałów z jakich wykonane są te paski, więc łatwo coś dopasować do wystroju wnętrza.

Postautor: zaczarowana » 4 sty 2017, o 07:35

Mam takie rolety w salonie i są ok. Natomiast w sypialni mam rolety rzymskie z grubej tkaniny całkowicie nie przepuszczającej światła. Musiałam wybrać taką opcję, bo naprzeciwko okien mam latarnię i w nocy to bardzo przeszkadzało. Wszystko zależy od tego, jaką ilość światła się lubi.

Postautor: geutermia » 4 sty 2017, o 09:03

Osobiście, bardzo polecam rolety drewniane. Nie gną się, jak aluminiowe, nie brudzą tak łatwo, jak te z materiału. Bez problemu można je wyczyścić. Mam je nawet w łazience, gdzie jest wilgoć, i tam też wyglądają super. Nie wyglądają tak surowo i sztywno, dodają wnętrzu przytulności. Drewno generalnie daje takie „ciepłe” wrażenie. Polecam bardzo. Ciekawą opcją są też rolety plisowane, mniej popularne, a też wyglądają bardzo fajnie.

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Wasze oraz nasze domy i ogrody