Jak szybko i niedrogo zrobić ładny taras?

Postautor: geutermia » 18 lis 2016, o 01:38

Cześć! Chciałabym niedużym kosztem zrobić taras przy domu, żeby można było wyjść z salonu na świeże powietrze, napić się kawy itd. Dodatkowo dzieci mogłyby tam odrabiać lekcje w cieplejsze dni, albo po prostu się bawić. Jak to zrobić i ile mnie to wyniesie? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.

Postautor: deszczowy » 18 lis 2016, o 04:17

Zależy co masz na myśli przez „nieduży koszt” wylewka betonowa może nie tyle kosztować co wymagać sporo czasu i pracy. Do tego ułożenie płytek, nie każdy umie to robić więc trzeba będzie kogoś wynająć. Trudno mi podać nawet widełki cenowe w jakich miałoby się to zmieścić bo ceny płytek są bardzo zróżnicowane a nie podałaś nawet powierzchni jaka Cię interesuje.

Postautor: ozon » 18 lis 2016, o 06:49

O takim rozwiązaniu jak opisujesz to chyba nawet nie ma co gadać. Wyjdzie to drogo, czasochłonnie a efekt niekoniecznie będzie ładny. Odpowiadając na pytanie koleżanki – szybko i niedrogo a jednocześnie solidnie zrobisz taras z desek kompozytowych. Są o wytrzymalsze niże drewniane więc taras raz postawiony będzie ci służył latami. Kontrukcja pod deski jest latwa do wykonania bo nie ma żadnych wylewek, tylko stelaż z desek i gumowych podkładek pod tarasy, które można dostać za grosze. Pozdrawiam.

Postautor: geutermia » 18 lis 2016, o 07:28

Podoba mi sie ten pomysł :). Pytanie tylko gdzie pod Zieloną Górą dostanę takie deski?

Postautor: ozon » 18 lis 2016, o 08:28

Mieszkam na północy, ale deski tarasowe w Zielonej Górze na pewno nie jest trudno dostać bo nie jest to mało znany towar, a Twoje miasto nie nalezy do najmniejszych. Poszukaj dobrze w sieci a na pewno coś znajdziesz :)

Postautor: geutermia » 18 lis 2016, o 10:04

Okejka, dzięki za odpowiedź. Widziałam zdjęcia tych tarasów i jeszcze bardziej mi sie spodobał ten pomysł :D.

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Wasze oraz nasze domy i ogrody