Zlew z wyższej półki.

Awatar użytkownika

Zlew z wyższej półki.

Postautor: KrisZ » 15 wrz 2016, o 20:22

Wspólnie z żoną postanowiliśmy, że teraz nie będziemy oszczędzać na wyposażeniu mieszkania. Oczywiście brak oszczędzania nie wiąże się z rozrzutnością, tylko tym, że sprzęty, które uznamy za potrzebne po prostu będziemy kupowali. Teraz chcemy sprawić sobie zlew do kuchni z wytrzymałego materiału. Co i gdzie polecacie.

Awatar użytkownika

Zlew z wyższej półki.

Postautor: monogamistka31 » 15 wrz 2016, o 21:16

Zlew to produkt na lata generalnie, jeśli jest oczywiście odpowiednio dobrany. Ja taki już kupiłam kilka lat temu. Zawsze były to aluminiowe wersje, które oczywiście bylu fajne i dosc sporo można było na nich zrobić, ale to jednak nie to czego oczekiwałam. Teraz nie mam już problemów z czyszczeniem

Awatar użytkownika

Zlew z wyższej półki.

Postautor: KrisZ » 15 wrz 2016, o 23:59

No właśnie my też stosowaliśmy te srebrne, ale postanowiliśmy, że teraz idziemy na jakość. I chcemy znaleźć jakiś dobry sklep z tego rodzaju artykułami, bo w kolejce są kolejne zakupy, które tez chcielibyśmy szuybkop zrealizować.

Awatar użytkownika

Zlew z wyższej półki.

Postautor: monogamistka31 » 16 wrz 2016, o 01:32

Ja kupowałamm tutaj e-mikas.com.pl/pl/c/Zlewy-kuchenne/49 i muszę powiedzieć, że cenowo to najlepszy sklep w sieci. Z resztą nie tylko pod względem cen, bo i obsługa jest bardzo miła. Od razu zaproponowali mi dodatkowe wyposażenie do montażu tego zlewu.

Zlew z wyższej półki.

Postautor: ozon » 16 wrz 2016, o 02:25

No do takiego montażu to na pewno kolanka będą potrzebne i dodatkowe rurki. Na pewno też syfony i bateria by się też przydała. Zakup samego zlewu to tylko początek, później jest jeszcze kilka dodatkowych rzeczy.

Zlew z wyższej półki.

Postautor: zegarmaster » 16 wrz 2016, o 02:39

Jeśli chodzi o baterie to wylewka jest tutaj oczywiście najbardziej odpowiednia. Te nowoczesne artykuły świetnie wyglądają. Jak ktoś lubi tego rodzaju wystrój to w tym sklepie dostanie generalnie wszystko. Kupowałem w Mikas już wiele razy i zawsze była to usługa na najwyższym poziomie.

Awatar użytkownika

Zlew z wyższej półki.

Postautor: dietetyczka » 16 wrz 2016, o 04:55

No niestety nie zawsze tak jest w sklepach. Jak już miałam okazje kupować zlewy i trafiały do mnie uszkodzone, później dostawca kombinował, że to nie jego wina i że nie zwróci pieniędzy. Jeśli tutaj jest tak pewnie, to może i ja spróbuje coś u nich kupić.

Zlew z wyższej półki.

Postautor: zegarmaster » 16 wrz 2016, o 06:09

Nie musisz się niczego obawiać, bo to naprawdę pewny sprzedawca, który od lat jest na rynku.

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Wasze oraz nasze domy i ogrody