Gdzie kupić rolety na okna.

Awatar użytkownika

Postautor: monogamistka31 » 8 wrz 2016, o 01:44

Jeśli nie macie nic przeciwko to chciałąbym Was prosić o mała poradę. Właściwie to nie taką małą, bo zależy mi na dobrym wyborze. Gdzie na Śląsku kupię dobrej jakości rolety na okna. Zależy mi na tym, żeby ktoś przyjechał i zrobił dokładne pomiary, bo ja tego nie potrafię, a nie chcę, żeby to wyglądało niechlujnie.

Postautor: letniskowa » 8 wrz 2016, o 03:27

Mąż mi podpowiada, że najlepszą do tego jest firma firma Okna Bytom, która świadczy usługi w zakresie produkcji i sprzedaży rolet od wielu lat. My mamy w domu na przykład moskitiery tej firmy.

Awatar użytkownika

Postautor: monogamistka31 » 8 wrz 2016, o 03:40

Słyszałam gdzieś już o nich...

Awatar użytkownika

Postautor: KrisZ » 8 wrz 2016, o 03:50

Ja nie tylko słyszałem, ale też korzystałem :)))) Jeśli szukasz dostawcy na Śląsku to rolety tylko u nich. Robią je idealnie. Montaż też masz oczywiście w cenę wliczony, chociaż to akurat już tylko formalność.

Postautor: ozon » 8 wrz 2016, o 06:19

Tyle firm przeszukałem na Śląsku i ciężko mi było znaleźć dobrą ofertę. Dopiero w bytomskiej firmie szafę wnękową zamówiłem i to w rewelacyjnej cenie. Wtedy skończyły się moje problemy i z szukaniem wykonawcy z i górą ubrań, które trzymałem do tej pory w torbach podróżnych w pawlaczu.

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Wasze oraz nasze domy i ogrody