Proste koszenie trawy

Awatar użytkownika

Proste koszenie trawy

Postautor: bootelkowy348 » 31 sie 2016, o 01:06

Witajcie. Jestem zapalonym ogrodnikiem. Naprawdę nic mnie tak nie fascynuje i nie odpręża jak możliwości posiedzenia i pogrzebania w ogrodzie po pracy. Mam wiele roślin, czasami niektóre z nich są nawet bardzo trudne w uprawie, a że ja mam zieloną rekę do tego to jakoś mi tam rosną i mają się nawet dobrze. Moim największym utrapieniem ostatnio stał się jednak trawnik, bo nie mogę go zbyt równo przystrzyc i się robi problem. A nie ma chyba niczego gorsze niż trawa, która jest źle przycięta. Macie na to jakieś sposoby?

Awatar użytkownika

Proste koszenie trawy

Postautor: KrisZ » 31 sie 2016, o 03:33

Sposoby na krzywą trawę? Dobre nożyczki i poziomica :D Nie no jaja sobie robię tylko. No moim zdaniem do dobrego skoszenia trawy wystarczy po prostu bardzo kosiarka. Taka z ostrzami dobrymi i dobrze naostrzona, wtedy będziesz miał pewność, że cały Twój trawnik ma odpowiednią opiekę zapewnioną

Awatar użytkownika

Proste koszenie trawy

Postautor: bootelkowy348 » 31 sie 2016, o 04:27

No tak ale teraz masz kosiarki naprawdę różne na rynku i weź tu się na jakąś zdecyduj. Bo są traktorki i podkaszarki i co tutaj wybrać? Jakie tutaj rzeczy możecie polecić z własnego doświadczenia?

Awatar użytkownika

Proste koszenie trawy

Postautor: bułka_z_Paradyża » 31 sie 2016, o 05:57

Ja niedawno mężowi kupiłam świetną rzeczą. Widziałam w internecie kosiarki automatyczne i taką zamówiłam. Normalnie bajer jak nie wiem bo to sobie po prostu się włącza i jeździ samo po ogrodzie, a trawa się kosi sama. Czy to nie jest super wyjście? Ludzkość chyba nie mogła tak naprawdę niczego lepszego wymyślić, żeby ludziom czas zaoszczędzić :D

Awatar użytkownika

Proste koszenie trawy

Postautor: bootelkowy348 » 31 sie 2016, o 06:21

E, no wyjście może i dobre, ale to żadna frajda, a jak ja lubię w ogrodzie siedzieć to co mam robić? Stać i patrzeć jak kosi zamiast samemu to robić? Nie, to nie wyjście dla mnie :P

Awatar użytkownika

Proste koszenie trawy

Postautor: KrisZ » 31 sie 2016, o 06:47

A taką kosiarkę to ja chętnie sobie przemyślę i może sprawię :D

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Wasze oraz nasze domy i ogrody