Wyposażanie domu od zera

Awatar użytkownika

Wyposażanie domu od zera

Postautor: EdwinCzwartkowy » 30 sie 2016, o 21:26

Cześć. Dopiero co wprowadziłem się z moją całą rodzinę do nowego domu i brakuj mi jeszcze paru rzeczy. Są wśród cnih głównie meble. Starych nie zabieraliśmy ze sobą, bo stwierdziliśmy, że po po prostu nie warto takich starych rupieci ze sobą brać i tyle. Chcemy wszystko mieć i pozbyć się problemów z rozlatującym się sprzętem. I koślawymi nogami w stole, że aż obiadu zjeść nie znieść :P Czy znajdzie się w tej kwestii coś, co o czym musimy pamiętać podczas zakupów, żeby potem się nie okazało, że wydaliśmy kasę niepotrzebnie?

Awatar użytkownika

Wyposażanie domu od zera

Postautor: dietetyczka » 30 sie 2016, o 21:58

Ja proponuję pamiętać o tym, że jak będziecie patrzeć na łóżka sypialniane to rozmiarowo od razu myślcie też o tym, jaki macie materac obecnie. Chyba że materac też chcecie kupić w zestawie razem z łóżkiem to wtedy macie ułatwioną sprawę. Ale tak to wiadomo, że po prstu trzeba na ta patrzeć, bo się mogą różne rzeczy okazywać.

Awatar użytkownika

Wyposażanie domu od zera

Postautor: LAuraT » 31 sie 2016, o 00:26

Ja na stronie meblex-rawicz.pl kupiłam całkiem niedawno dosyć fajne krzesła nowoczesne i muszę przyznać, że z nich bez problemu korzystam. Lepszej oferty niż ta dawno nigdzie nie widziałam, więc jak ceny niektórych rzeczy są dla Was ważne, to też warto posprawdzać sobie różne sklepy, bo może się okazać, że w niektórych sklepach jedne ceny są bardziej korzystne, inne mniej. Więc to taka mała rada, którą ja sama bym chciała znać wcześniej :D

Awatar użytkownika

Wyposażanie domu od zera

Postautor: EdwinCzwartkowy » 31 sie 2016, o 03:20

No tak macie rację, zarówno jeśli chodzi o łóżka, jak i krzesła. A jeszcze mamy akurat w sypialni miejsce na taką dużą szafę z drzwiami przesuwanymi. Wiecie może jak to wygląda na rynku? Bo chcemy taką kupić, ale nie mamy pojęcia ile kasy to wyniesie..

Wyposażanie domu od zera

Postautor: zegarmaster » 31 sie 2016, o 04:07

Wiesz co koszt przesuwnej szafy też może być całkiem różny w zależności od tego gdzy byś chciał ją kupić. Możesz trafić zarówno na tanie rzeczy jak i na drogie, więc tutaj znowu nie ma reguły na to, że taka szafa musi jedną cenę. Trzeba po prstuszukac :)

Awatar użytkownika

Wyposażanie domu od zera

Postautor: EdwinCzwartkowy » 31 sie 2016, o 06:04

w takim razie mam nadzieję że się uda nam poszukać co najmiej dobrze i że ceny nam się bedo podobały :D

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Wasze oraz nasze domy i ogrody