Nastrojowy klimat w sypialni.

Awatar użytkownika

Postautor: bootelkowy348 » 8 sie 2016, o 18:25

Pewnie podobnie jak jak przykładacie dużą wagę do tego jak wygląda sypialnia. Nie ma co ukrywać, że to jedno z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu. Ja już od dłuższego czasu pracuję nad tym, żeby było to jedyne w swoim rodzaju pomieszczenie. Obecnie skupiam się na oświetleniu. Co polecacie do takiego pokoju.

Awatar użytkownika

Postautor: KrisZ » 8 sie 2016, o 19:11

Oczywiście, że się z Tobą zgadzam. Sypialnia jest specyficzna i nie sluzy tylko do spania :) Też dbam o to, żeby panował tam wyjątkowy klimat, więc nie jesteś jedynym, który o tym myśli. Z żoną staramy się wypracować zawsze kompromis względem tego co będzie na ścianach i na suficie.

Awatar użytkownika

Postautor: bułka_z_Paradyża » 8 sie 2016, o 21:56

Na moje w sypialni na pewno powinno znaleźć się ciepłe światło, bo ono pomaga zasnąć i wypocząć. Ale samo źródło światła to można zmienic samemu. Polecam za to lampy, które można kupić tutaj mariner-lampy.pl/pl/c/Oswietlenie-sypialni/77 z całą pewnością znajdziecie mnóstwo ciekawych wzorów.

Awatar użytkownika

Postautor: bootelkowy348 » 8 sie 2016, o 23:32

Jest tego bardzo dużo z tego co widzę. Mnie akurat zainteresowały wiszące pozycje mariner-lampy.pl/pl/c/Lampy-wiszace/161. Mam po prostu duże pomieszczenie wiec tego typu lampy wyglądają tutaj po prostu fajnie.

Postautor: letniskowa » 9 sie 2016, o 01:26

Swego czasu, jak mieszkałam jeszcze z chłopakiem w starym mieszkaniu to zrobiliśmy sobie cioś na wzór programatora ustawień światła. Wszystko w zależności od nastroju. Pamiętacie może film Miś, tam była taka scena ze światłami. Właśnie coś podobnego mieliśmy.

Awatar użytkownika

Postautor: bootelkowy348 » 9 sie 2016, o 02:36

Pamiętam, to było wtedy jak Polański dzwonił do Ochódzkiego….

Postautor: mistrzyni_joana » 9 sie 2016, o 04:23

O co powiesz gdyby na ścianie wyladowal jakis plafon nowoczesny na pewno by się sprawdził w dużym pomieszczeniu pod warunkiem, że i on byłby dość sporych rozmiarów. Widziałam w tym sklepi, o którym piszecie, że mają pokaźną kolekcję plafonów i to nie tylko do sypialni.

Awatar użytkownika

Postautor: bootelkowy348 » 9 sie 2016, o 05:44

Na razie to chcemy coś wiszącego, bo nam się po prostu to bardziej podoba…Ale w przyszłości nie kto wie, może i na plafon się skusimy. Akurat w kwestii wyposażenia wnetrz często zmieniamy poglądy…

tanie meble warszawa i okolice tanie meble warszawa forum

Wróć do Wasze oraz nasze domy i ogrody